Храм
Храм eparhia.dp.ua

На Волині священик МП пограбував приміщення після того, як громада проголосувала за ПЦУ

Читайте по-русски
Священик залишив громаді будинок без електроенергії та сантехніки, які були придбані за їхні ж кошти

На Волині священик УПЦ МП, який відмовився від переходу до ПЦУ, залишив громаді будинок без електроенергії та сантехніки, придбаних за громадські гроші. Про таке повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

На початку березня громада села Боровичі проголосувала за приєднання до Православної Церкви України: 154 людини висловилися "за", 20 – "проти" і двоє утримались.

І вже 18 березня Митрополит Луцький і Волинський Михаїл видав розпорядження про прийняття релігійної громади села Боровичі Маневицького району у клір Волинської єпархії Православної Церкви України. Проте священик МП отець Петро відмовився від приєднання до ПЦУ.

Тоді жителі села проголосували за те, щоб священик Московського Патріархату полишив будинок, у якому жив, адже будівля належить громаді села. Напередодні отець Петро забрав із Божого храму речі, які, як він вважав, належать йому.

На цьому священнослужитель не зупинився, лишивши громаді села Боровичі будинок без сантехніки та речей, які протягом цього часу були придбані практично за кошти селян. Наостанок, на згадку про себе, священик також подав заявку до працівників "Волиньобленерго" про відключення електроенергії в цьому ж будинку. В компанії факт його звернення підтвердили.

Попередній матеріал
Рубан покинув територію України – ЗМІ
Наступний матеріал
ЦВК опрацювала всі протоколи з мокрими печатками – результати в межах закордонного округу
Loading...

Вирішив помститися: парафіяни звинуватили священника УПЦ МП у крадіжці церковного майна

На Волині єпископу Московського Патріархату перекрили вхід до храму – відео

Єпископа Нафанаїла УПЦ Московського Патріархату не впустили до храму на Волині – подробиці