Скріншот відео

На Одещині мешканці блокували дорогу через вантажівки, від яких страждають їхні будинки

Місцеві жителі дали чиновникам на розв'язання проблеми – 2 тижні

Мешканці Одещини знову перекрили дорогу у трьох місцях. Люди обурені – щодня від великих вантажівок страждають сотні будинків в селі Усатове, а чиновники не чують проблем селян.

Водії ж, своєю чергою, запевняють, що якби був альтернативний шлях – із задоволенням би об'їжджали селище.

Мешканці села Усатове перекрили рух транспорту через село. Невдоволені, що водії великих вантажівок ігнорують знак, що забороняє в'їзд транспорту, важчому за 24 тонни. Вони скаржаться, що великі машини руйнують їхні будинки.

Дар'я Байстренко мешкає у своєму будинку півстоліття. Він розташований у селі біля дороги, якою останніми роками активно рухаються вантажні автомобілі. В деяких кімнатах немає люстр, адже через постійні коливання вони розбиваються. А нещодавно впало вікно.

"Два рази на рік зять шпаклює тріщини. І поміняли стелі, потрапляли і підбили стелі, просто впали. Машини їдуть, шматки падали і підбили гіпсокартоном", – розповідає жанка.

Тріщинами вкрився кутовий бік будинку. Тож чоловік змушений регулярно ремонтувати стіни. А село щодня ризикує провалитися в катакомби.

"Не думаю, що в мене вийде це надовго зупинити, бо резонанс від пустот, а всі розуміють, що Усатово стоїть на катакомбах, ніякі матеріали не допоможуть. За розповідями старожил, які пам'ятають ще війну, коли партизани туди спускалися з колодязів – орієнтовно 8-11 метрів – це зовсім поряд", – ділиться місцевий мешканець Олександр Лесик.

У сільській раді боротися з фурами не можуть через бюрократію. Кажуть, що це компетенція облради.

"Сільська рада вже 5 років стукає по кабінетах: і служба автомобільних доріг, й обладміністрація, яка має зараз повноваження на обслуговування цієї ділянки дороги. Ми не можемо комісійно виїжджати кожного тижня й дивитися, як валяться потолки, діти не можуть спати, бо 24 години на добу їздять ці машини", – пояснює в.о. Усатівського сільського голови Валентина Пашкова.

Обласні чиновники обіцяють розв'язати проблему, проте поки не знають – як саме.

"Для роботи вагового комплексу необхідно облаштувати ділянку, майданчик, це питання ми поставимо, щоб зробили цей майданчик, треба відновити порядок. Альтернативна дорога, вона також їде по якимось вулицям, бо ситуація буде така сама на інших вулицях. Треба комплексно розв'язувати питання", – каже начальник відділу дорожнього господарства управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної адміністрації Володимир Хетренко.

Місцеві жителі дали чиновникам на розв'язання проблеми – 2 тижні.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
GPS-трекери та електронний кабінет перевізника: Омелян розповів, як збираються піднімати безпечність на дорогах
Наступний матеріал
"Історична година" з "Армія ФМ": російська геральдика, або звідки двоголовий перекочував у РФ – трансляція
Loading...

"Так жити неможливо": на Одещині обурені мешканці перекрили для фур дорогу

На Одещині протестувальники перекрили трасу Одеса – Рені

"Гуму перетворило на ґумку": в Австралії фури загрузли в розпеченому асфальті – ФОТО

"Має бути жорсткий контроль": як слідкуватимуть за дотриманням ПДР на дорогах

На Одещині внаслідок отруєння грибами загинули жінка та її син: ще 5 осіб госпіталізовані

Перевірка центру забезпечення ЗСУ: комісія виявила понад 42 тонни неякісних консервів