Facebook / dtp.kiev.ua

У Києві через негоду частково обвалився міст на вул. Теліги: перші подробиці з місця аварії

На шляхопроводі саме тривав ремонт – тепер його реконструкція затягнеться

У Києві через сильний дощ обвалився міст. Частина шляхопроводу зруйнувалася на перетині вулиць Кирилівської та Олени Теліги. Виник затор, зупинилися автомобілі та громадський транспорт. Наслідки обвалу бачив кореспондент "5 каналу" Максим Волобоєв.

Поки немає інформації про загиблих чи потерпілих. Навіть відсутні дані про пошкоджені автомобілі, внаслідок овалу частини шляхопроводу. Сталося це кілька годин тому, наразі на місці аварії працює комунальна техніка. Близько 20:30 на місце прибув і міський голова Віталій Кличко.

За словами кореспондента, "насправді обвалилася не дуже велика частина мосту", шматок лише в кілька метрів. Як кажуть працівники столичних комунальних служб, на шляхопроводі саме тривав ремонт – тепер його реконструкція затягнеться.

"Потік води вимив частину шляхопроводу в тому місці, де були будівельні роботи. У зв'язку з цим пошкоджено частину конструкції. Завтра, після обстеження, я думаю, в нас буде більше інформації", – прокоментував ситуацію Кличко.

Відзвітував про ситуацію в Києві і заступник голови КМДА Петро Пантелеєв: "Маємо пошкодження частини мосту, є підтоплення, є повалені дерева. Зараз комунальники відпрацьовують ці питання. Залучено вісім одиниць техніки Служби надзвичайних ситуацій, понад 100 рятувальників, які працюють на підтопленнях, повалених деревах, ліквідовують наслідки загроз".

У Києві через зливу обвалилися конструкції мосту на Теліги – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Щодо затору, в якому водіям довелося стояти кілька годин – він почав потроху "розсмоктуватися". Рух вулицею Кирилівською вивільняється.

Попередній матеріал
Жахачки чи реальна загроза: голова Товариства лісівників України розповів, що можуть означати "лисини" в Карпатах
Наступний матеріал
"БлогПост": який він – ідеальний претендент на головне крісло в країні – відео
Loading...