Вантажівки

"Псують дорогу": Гройсман закликає штрафувати за перевантажені автівки

Законопроект щодо габаритно-вагового контролю вже є у парламенті, кажуть у профільному міністерстві

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду 25 квітня виступив з ініціативою стягувати штраф за перевантажені автівки, які псують дорожнє покриття. Причому, штраф має бути стягнуто не лише з власника транспорту, а й з відправника вантажу, передає "5 канал". 

Як стало відомо, чільник уряду сподівається, що таку ініціативу підтримають і в парламенті.

"Щоби також сплачував штраф вантажовідправник. Вантаж же нізвідки не береться. Якщо ти маєш завантажити 40 тонн – завантажуй 40 тонн. Чого ти завантажуєш 60? От зупинили цю машину, штраф заплатили і елеватор, який вантажив, або кар'єр – також має заплати ту саму суму", – заявив глава уряду.

Зі свого боку міністр інфраструктури Володимир Омелян підтвердив: законопроект щодо габаритно-вагового контролю вже є у парламенті.

Крім того, міністр презентував програму підвищення безпеки дорожнього руху в Україні. Стратегія розрахована до 2020 року. Вона здатна знизити смертність на дорогах на третину, кажуть в уряді. На реалізацію програми держава виділяє понад 2,5 млрд грн.

Транспортники мають збудувати півтисячі кільцевих розв'язок і майже 6,5 тис. пішохідних переходів, а також встановити 15 тисяч нових дорожніх знаків.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На Запоріжжі перекинувся бензовоз із 30 тонн нафтопродуктів – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Під Радою активісти вимагали скасувати виборче право часів Януковича
Наступний матеріал
Організатори Євробачення-2018 показали головну сцену – відео