вибухотехніки та бійці КОРДу провели навчання за участю агентів ФБР
вибухотехніки та бійці КОРДу провели навчання за участю агентів ФБР http://www.npu.gov.ua/

На Львівщині вибухотехніки та бійці КОРДу провели навчання за участю агентів ФБР – фото

До навчань долучились 27 вибухотехніків з усієї України та 10 працівників спецпідрозділу КОРД

На Львівщині у новоствореному Навчальному центрі вибухотехнічної служби Нацполіції України пройшли навчання працівників вибухотехнічних підрозділів поліції та бійців поліцейського спецпідрозділу КОРД. Зайняття відбувалися в рамках курсу "Огляд місця події за фактом вибуху", повідомляє департамент вибухотехнічної служби Нацполіції України.

"До навчань долучились 27 вибухотехніків зі всієї України та 10 працівників спецпідрозділу КОРД. Також у цих навчаннях брали участь представники аналітичного центру з терористичних вибухових пристроїв ФБР Сполучених Штатів Америки (ТЕDAC)", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що курс передбачав обмін досвідом між українськими фахівцями та їх американськими колегами у сфері протидії саморобним вибуховим пристроям. Практичну частину склали криміналістичні прийоми огляду місця події за фактом їх вибуху. Практиці передували заняття з теоретичної частини, а завершувалася практична частина обговоренням її результатів.

Зважаючи на те, що мають місце і вибухи в транспортних засобах та поблизу них, практичні заняття були організовані із застосуванням найбільш актуальних ситуаційних завдань.

У чотири автомобілі були закладені саморобні вибухові пристрої різного типу та потужності. Крім цього, було застосоване так зване "вторинне мінування".

"Перед вибухотехніками стояло завдання знайти і знешкодити цей пристрій, убезпечивши місце події. Після цього поліцейські мали провести якісний та всебічний огляд місця вибуху, відзвітувати про пристрої, що вибухнули, їх потужність, принцип дії та складові частини", – відзначили в департаменті.

Проведені навчання є першими, що проходили на базі Навчального центру вибухотехнічної служби Національної поліції України. У подальшому навчальний центр здійснюватиме підготовку поліцейських вибухотехніків на постійній основі. 

Попередній матеріал
Кримські татари вийшли на пам’ятну акцію, незважаючи на залякування озброєних ФСБшників
Наступний матеріал
На Донбасі окупанти заборонили лікарям спілкуватися з ОБСЄ
Loading...

Під пильним наглядом ФБР: як тренуються українські вибухотехніки – ФОТО

Резонансне ДТП на Львівщині: що говорять в поліції, хто підозрюваний і що кажуть свідки

"Захід-2017": ВР через загрозу нацбезпеці закликали звернутися до Лукашенка

Смертельне ДТП на Львівщині: аварію спричинив власник ФК "Карпати" – ЗМІ

"Найскладніший костюм – карлика-офіцера СС": у Львові знімають комедію "Шляхетні волоцюги"

Не встигли зі щепленням: на Львівщині від коклюшу помер двомісячний хлопчик