5 канал

Катання на ковзанах ледь не коштувало життя: як з крижаної води рятували 17-річного юнака

Катання на ковзанах на озері Чорному, що у Шацьку на Волині, ледь не закінчилося трагедією

17-річний юнак провалився під кригу на очах у друзів. Ті не розгубилися, кинулися рятувати і діяли вміло. Тепер, кажуть, навчилися вправних дій на уроках безпеки життєдіяльності місцевого коледжу.

Володимир зі своїми однокурсниками вперше після інциденту прийшов до Чорного озера. 1 грудня на тонкій кризі водойми хлопець провалився під лід.

"З хлопцями вирішили прийти, покататися. Потрапили в лунку. Це трапилося ближче до протилежного берега, на відстані близько 400 метрів. Під ногами тріснув лід, розійшовся. Прірва утворилася метрів зо 300 довжиною і 8 метрів у ширину. Вже потім дивилися – саме в неї я і провалився", – розповідає потерпілий.

Друзі Володі у той час були неподалік. Богдан Мирончук першим кинувся на допомогу.

5 канал

"Ми одразу лягли на лід, щоб самим не піти під воду. Я був найближче до Володі, який тонув. Відразу, не задумуючись, зняв куртку, подав йому, щоб допомогти вийти з цієї ситуації. Ззаду підбігли хлопці, які взяли мене за ноги і допомогли витягнути його", – пригадує товариш молодика.

За його словами, якщо б на озері нікого не опинилося, Володимирові навряд вдалося би вибратися.

Рятувальники кажуть: хлопці діяли професійно.

5 канал

"Не розгубилися, надали йому допомогу. Самі знаєте, ми поки приїдемо… За умови, що температура води становить +2+3 градуси – людина у воді може протриматися щонайбільше 10-15 хв, а якщо -2 – це 7-8 хвилин і все", – розповідає керівник водолазно-рятувального відділення смт. Шацьк Олександр Кицун.

Педагоги місцевого коледжу пишаються вихованцями, які врятували однокурсника. Водночас після інциденту ще раз нагадують студентам правила безпеки. Через нехтування цими правилами від початку року на воді загинули четверо волинян, серед яких двоє дітей.

Олег Ткачук, Луцьк, "5 канал"

Попередній матеріал
Тільки дісталися бліндажів, як почався обстріл: репортаж з Маріупольського напрямку
Наступний матеріал
Наше, не своє море. Чи піде Путін у наступ і як цьому завадити – "БлогПост"
Loading...