"Вальс перемоги" у Херсоні
"Вальс перемоги" у Херсоні 5 канал

Молодь і сивочолі ветерани: в Херсоні влаштували акцію "Вальс перемоги"

Читайте по-русски
Загальний вік усіх учасників акції становив 15 612 років

У Херсоні влаштували акцію "Вальс перемоги". Просто на центральній площі міста до неї долучилися діти Другої світової та молоді люди, які стали свідками російсько-української війни.

Під звуки оркестру на центральній площі Херсона збираються учасники акції. Серед них 77-річна Людмила Бай. Жінка народилася в 1941-му році, коли батько пішов на фронт.

Тож уперше взяв дочку на руки, коли дівчинці вже виповнилося 4: "Батько мій був поранений у Будапешті, кінець війни зустрів у госпіталі, а тоді повернувся до нас".

Під звуки вальсу учасники акції стають у пари. Наймолодшому – 13 років, найстаршому виповнилося 78.

"З дружиною прийшов. Батько який пішов на війну, і я його більше не бачив. Я тільки народився в 1941 році, після того, як він пішов на війну", – згадує учасник акції Володимир Кушкар.

Людей поважного віку, яким забракло пари, на танець запросили діти.

"У моїй сім'ї так, прадідусь воював, йому відрізали ногу. А бабуся була в тилу, їй було 16-17 років на той час. Їй зараз 94 роки, вона жива", – розповідає учасниця акції Гапоненко Олександра.

Акцію "Вальс перемоги" в Херсоні влаштовують другий рік поспіль.

"Дуже радує,що до нас приєдналося молоді більше, більше діток. І поруч із зрілістю, мудрістю, наша молодь і наші дітки. Ми повинні пам'ятати подвиги наших батьків і дідів. І тільки пам'ятаючи минуле, ми можемо вибудувати майбутнє", – наголошує директор Херсонського обласного палацу культури Світлана Іванова.

Цього року вальс помолодшав, жартують організатори, адже долучилося більше молоді. Загальний вік усіх учасників акції становив 15 612 років.

Тетяна Савуля, В'ячеслав Нікітченко, Херсон, "5 канал"

Попередній матеріал
Акція "Перша хвилина миру" за участі Президента України – відео
Наступний матеріал
Церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата – відео
Loading...