Міський голова Чернівців
Міський голова Чернівців 5 канал

Міський голова Чернівців просить ввести в області надзвичайний стан

Читайте по-русски
Чільник міста сподівається, рішення ухвалять найближчим часом

Ввести надзвичайний стан на Буковині та у Чернівцях просить міський голова Олексій Каспрук. Відповідне звернення спрямував до президента Володимира Зеленського, прем'єра Дениса Шмигаля та секретаря РНБО Олексія Данілова. Чільник міста сподівається, рішення ухвалять найближчим часом.

"Ми розуміємо величезну небезпеку того, що кількість захворівших, кількість людей з підозрою буде зростати. І щодо тих людей, які не розуміють, які безвідповідальні, треба діяти набагато жорсткіше. Ці всі інструменти владі,правоохоронним органам надасть система надзвичайного стану. Крім того, переконаний, що саме введення надзвичайного стану дозволить мобілізувати ресурси держави, регіональної влади, підприємств, установ і організацій на боротьбу з коронавірусом", – сказав міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів ухвалив рішення на позачерговому засіданні про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. 

Також у Києві можуть обмежити рух транспорту, якщо заражених коронавірусом стане більше. Містом їздитимуть автобуси, що довозитимуть до роботи людей, які забезпечують життєдіяльність міста. Йдеться про лікарів, рятувальників та працівників департаментів з надзвичайних ситуацій.

Попередній матеріал
Українські респіратори у розпал пандемії коронавірусу продали Іспанії – скандальне відео
Наступний матеріал
На вулицю – лише за потреби: як змінилося життя після введення карантину в Маріуполі
Loading...

Чернівці скасували пільговий проїзд для пенсіонерів, щоб ті залишалися вдома

У Чернівці доставили тест-системи, які можуть виявити коронавірус – подробиці

Коронавірус у Чернівцях: в ОДА розповіли про стан хворого – подробиці