громадський транспорт у Києві під час карантину
громадський транспорт у Києві під час карантину 5 канал

Лайка, бійка та розбиті двері тролейбуса: як кияни живуть без метро та дотримуються правил карантину

Читайте по-русски
Порушників карантину в Києві зараз чимало

У довжелезній "змійці" кияни чекають на громадський транспорт. Дехто в масці, хтось – ні, але всі хочуть заскочити в тролейбус.

Під'їжджає тролейбус – у салоні порожньо. Люди на зупинці одразу пожвавлюються і намагаються втиснутися в першу "десятку". Водій рахує пасажирів і зачиняє двері.

Ті, хто опинився за бортом, не стримують емоцій, адже сьогодні вже їхали переповненою маршруткою. Чому не впустили – не розуміють.

Дотримуватися вимог карантину мають усі без винятку – твердять поліцейські. А тому запускати в салон громадського транспорту водії мають лише по 10 пасажирів у масках. Саме кермувальники і кондуктори несуть персональну відповідальність за кількість пасажирів у салонах.

На зупинку заїжджає ще один тролейбус. До салону набиваються люди. Водій зізнається, не може нічого вдіяти із цим натовпом і зупиняє "рогатого".

громадський транспорт у Києві під час карантину
громадський транспорт у Києві під час карантину5 канал

Столичні копи зробили зауваження кермувальнику тролейбуса і кинулися до салону – просити зайвих пасажирів вийти і не порушувати правил карантину.

Пасажири разом із поліцейськими довго з'ясовували, хто ж зайшов у тролейбус останнім – і таки знайшли.

Порушників карантину в Києві зараз чимало. Ось тут чоловік намагався без маски зайти до тролейбуса, у якому вже була достатня кількість пасажирів. Під час сварки розбив двері. Поліцейські склали на нього адмінпротокол. А на цьому відео "зайвий" пасажир виштовхнув контролера, який не дозволяв йому зайти в салон.

громадський транспорт у Києві під час карантину
громадський транспорт у Києві під час карантину5 канал

Нині по всій країні поліцейські вже склали майже півтисячі адмінпротоколів та відкрили шість кримінальних проваджень за порушення правил карантину. І вкотре нагадують, що кількість пасажирів у салоні контролює водій. Якщо він це ігноруватиме, то за новим законом кермувальнику світить штраф до 17 тисяч гривень.

Мирослав Солонар, Микола Довгий, "5 канал"

Попередній матеріал
"Так усе бездушно": як Україна своїх повертала та скільки коштують "пільгові" квитки
Наступний матеріал
В Україні зафіксовано 41 випадок коронавірусу (оновлено)
Loading...