Вибух на шахті
Вибух на шахті 5 канал

МінТОТ обговорить питання допомоги потерпілим від вибуху шахти в ОРЛО

Читайте по-русски
Наразі відомо про чотирьох загиблих, ще з десяток гірників досі знаходяться під завалами

Потерпілим унаслідок вибуху на шахті "Східкарбон" можуть надати державну допомогу. Принаймні, це питання обговорюватимуть під час міжвідомчої наради. Її ініціює Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив заступник міністра Георгій Тука.

"Дійсно, вчора ввечері сталася трагедія на окупованій частині Луганщини. Ми цілком поділяємо позицію щодо підтримки громадян, які опинились у складних умовах, тим більше – на окупованій території. Я думаю, що сьогодні ми проведемо спільну нараду з колегами з інших відомств, і буде вжито відповідні заходи у плані реагування на такі події. В тому числі й ті заходи, які ви запропонували, щодо підтримки безпосередньо дітей із родин загиблих і виплат необхідних компенсацій", – заявив Тука.

Нагадаємо, щонайменше чотири гірники загинули унаслідок вибуху в шахті на окупований частині Луганської області. Ще більше десяти досі перебувають під завалами. Надзвичайна ситуація сталася на підприємстві "Східкарбон" у населеному пункті Юр'ївка. За попередніми даними, розірвався метан. Вибухи не стихали до ночі.

Водночас, в ОРЛО вирішили не просити допомоги у гірничорятувальної служби, яка перебуває на підконтрольній території України. Натомість звернулися до російських рятувальників із Ростовської області, що за понад 200 км. У ІІ половині 2014 року через бойові дії роботу шахти "Східкарбон" зупинили, проте від січня 2018-го вона запрацювала знову.

 

 

Попередній матеріал
Голова ВР повідомив, коли закриють питання скасування закону про мову
Наступний матеріал
Посилення санкцій проти РФ обговорять на засіданні міністрів закордонних справ країн ЄС – Клімкін
Loading...