"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

"Освіта європейського рівня": у Маріуполі планують завершити будівництво університету "Метінвест Політехніка" вже у 2022

  Читайте по-русски
  За словами гендиректора, під час будівництва використовуватиметься тільки українська сталь, вироблена на металургійних заводах Маріуполя

  Група "Метінвест" має намір наступного року завершити будівництво в Маріуполі власного університету - "Метінвест політехніка".  Про це в інтерв'ю телеканалу "Україна-24" заявив генеральний директор компанії Юрій Риженков.

  "Ми хочемо дійсно буквально за 14 місяців побудувати новий університет. Зараз ми впритул вже зайнялися проєктом побудови цієї будівлі. Ті картинки візуалізації – які були, – це вже зараз починає втілюватися в проєктних роботах, а найближчим часом ми почнемо вже безпосередньо будівництво. Наше завдання - щоб ця будівля прийняла перших студентів 1 вересня наступного року", – додав він.

  За його словами, під час будівництва використовуватиметься тільки українська сталь, вироблена на металургійних заводах Маріуполя. 

  "Ми хочемо довести ще й, крім того, всій Україні, що будівництво зі сталі – це найефективніше будівництво", – наголосив Риженков. 

  Також він зазначив, що проєкт реалізується за лекалами сучасних західних вищих навчальних закладів. 

  "Там буде парк реконструйований, кампус, спортивні майданчики. Наше завдання – щоб молоді люди, які прийдуть туди навчатися, щоб вони дійсно бачили майбутнє, бачили перспективу і були готові будувати ту саму "зелену" металургію", – сказав він. 

  Гендиректор "Метінвесту" наголосив, що основна мета нового університету – надавати освіту на рівні не нижчому, ніж в європейських ВНЗ. 

  "Це і є наше завдання: створити такий виш, який би давав освіту не гіршу – а ми вважаємо, що вона повинно бути набагато кращою, – ніж ті ж самі європейські виші, ніж польські виші, ніж російські виші", – сказав він.

  Попередній матеріал
  Індія оновила світовий рекорд за кількістю смертей від COVID-19 за добу
  Наступний матеріал
  Український льотчик-віртуоз Фаткуллін вразить світ карколомним авіашоу
  Теги:
  Loading...