Масовий з'їзд з на сноутюбах
Масовий з'їзд з на сноутюбах 5 канал

Масовий з'їзд з на сноутюбах: як у Тернополі встановлювали рекорд України

Читайте по-русски
Через відсутність опадів у "Савич-парку" насипали штучний сніг

Навіть коли немає снігу, можна встановлювати зимові рекорди. Це довели у Тернополі – 67 людей одночасно спустилися на сноутюбах схилом, що вкритий штучним снігом. Під час масового з'їзду жоден учасник не постраждав. Цілими залишилися і гумові камери-санчата. Спуск учасників зафіксували у Книзі рекордів України.

Тернополянин Дмитро зробив дружині Христині подарунок на день народження: "Я вирішив зробити так – не казав куди ми йдемо, знайшов оголошення. Час, щоб разом провести і відчути зиму. Бо ця зима дуже тепла".

Через відсутність опадів у "Савич-парку" насипали штучний сніг. На надувній гумовій камері-санчатах Христина спускається вперше: "Думаю, що це буде прикольно. Цікавий досвід для сім'ї. Сказав, що буде безпечно, значить все буде добре".

А от Ірина з родиною давно облюбували таку зимову розвагу: "До народження дітей кожного року в Капати їздили кататися на лижах. А зараз діти малі, не маємо можливості, то приходимо сюди кататись на сноутюбах".

Щоб розважити містян у безсніжну зиму, організатори вирішили встановити рекорд із наймасовішого спуску.

"Звичайно інструктаж є, це перше. По-друге, люди ознайомилися з правилами техніки безпеки ще на етапі отримання футболки та тюба. Заборонено людям спускатись без нашого персоналу, а персонал знає, як це зробити правильно. І перед моментом спуску ще додатковий є інструктаж", – запевняє організатор Віталій Кирилов.

Щоб не ризикувати, на трасу не пустили дітей. Вони спостерігали за дійством осторонь. Пильнували також і працівники екстреної медичної допомоги: "На щастя, травм не було. Ми задоволені, люди також".

67 учасників одночасно спустилися на сноутюбах. Це зафіксували у реєстрі рекордів України.

"Спуск чудовий, я навіть не думала, що стільки людей збереться. Це дуже круто, що люди активні і підтримують саме такий вид розваг", – усміхається учасниця сноутюбінгу Тетяна.

Ярослава Мовчан, Тернопіль, "5 канал"

Попередній матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко
Наступний матеріал
Чи повторить Зеленський долю Януковича? – "СтопРеванш" про візит до Оману
Loading...