5 канал

Одноріжки, принцеси та сніжні янголи: у Черкасах запрацювала "Майстерня веселих ельфів"

На гроші, які заробить майстерня, волонтери куплять новорічні подарунки для пацієнтів туберкульозного і онкологічного диспансерів та дітям-сиротам

"Майстерня веселих ельфів" розпочала роботу у Черкасах. Волонтери шиють іграшки на продаж та проводять майстер-класи. На отримані гроші влаштують новорічне свято для хворих та позбавлених батьківського піклування дітей. За процесом створення іграшок спостерігала Яна Лимаренко.

Одноріжки, принцеси та сніжні янголи. Такі іграшки створюють у майстерні ельфів. Процес починають із викрійок, далі зшивають клаптики тканини, виріб наповнюють синтепоном – це займає близько години. Після цього учасники майстер-класу фантазують щодо одягу та зачіски іграшки.

Надія Безпала прийшла зробити ляльку для своєї онуки. Для янгола обрала улюблений колір дівчинки – рожевий.

"У мене ж внучка, хочеться навчитися і зробити їй до Нового року подарунок. Рожеве таке ось з квіточками, нам таке більше сподобалося. Вибрали фіолетову стрічку і ось рожеве зверху", – говорить жінка.

Навчає шити янголят ельфійка-дизайнер Яніна Танцюра. Вона створює іграшки вже 7 років. Перевагу віддає натуральним матеріалам.

Нині говорить: "Волосся янгола ми робимо з натуральної вовни, ось далі стрічки атласні – максимально наближено до того, чим можна гратися з дітьми і чим буде безпечно".

Учасники майстер-класів уже встигли зробити кілька сотень іграшок.

5 канал


Ольга Броварник, учасниця майстер-класу, каже: "Ми сюди вкладаємо любов, тепло, ми сюди прийшли з тією ідеєю, що це благодійний захід, який буде допомагати діткам. Це чудово – дарувати тепло і любов всім, кому це потрібно, а діткам це необхідно особливо".

Для участі в майстер-класі треба сплатити 200 гривень. На гроші, які заробить майстерня, волонтери куплять новорічні подарунки для пацієнтів туберкульозного і онкологічного диспансерів та дітям-сиротам.

Щоб долучитися до акції, достатньо взяти участь у майстер-класі або купити виготовлену іграшку. Працюватиме майстерня ельфів до різдвяних свят.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Черкаси, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Різдвяно-солодкий батл: у Стокгольмі обирали найліпший пряничний будиночок – ФОТО

Попередній матеріал
Феєрверкам – ні: на луцькому базарі поліцейські та пожежники влаштували рейд на піротехніку – сюжет
Наступний матеріал
Ворог в ОРЛО нарощує важке озброєння – СЦКК

Феєрверкам – ні: на луцькому базарі поліцейські та пожежники влаштували рейд на піротехніку – сюжет

Куди та на що йдуть гроші: у Черкасах створили онлайн-карту витрат із місцевого бюджету

Свято за ґратами: у незаконно ув'язненого в Росії моряка Владислава Костишина день народження

Новий рік разом із "5 каналом": що подивитися 31 грудня та у святкову ніч

Київській малечі з сиротинців і малозабезпечених сімей влаштували свято в КМДА

Стимпанк у дії, або Як харків'янин робить дизайнерські речі з купи брухту – відео