5 канал

Феєрверкам – ні: на луцькому базарі поліцейські та пожежники влаштували рейд на піротехніку – сюжет

У Луцьку міська рада заборонила використання феєрверків без дозволу відповідних служб під час новорічних та різдвяних свят

Феєрверкам – ні! На ринках українських міст заборонений продаж піротехнічних виробів. Однак, це не зупиняє спритних продавців, які прагнуть заробити напередодні Нового року. Щоб зловити таких порушників, на одному з луцьких базарів поліцейські та пожежники влаштували рейд. Як це відбувалося, дивіться в сюжеті луцьких кореспондентів.

Це – Варшавський ринок у Луцьку. Пожежні та поліцейські ходять торговельними рядами та пильнують, чи не продають феєрверки.

Катерина Побережник, співробітник луцького відділу ДСНС, говорить: "Дані заходи проводяться з метою виявлення порушників, оскільки правила пожежної безпеки забороняють на ринку продаж піротехнічних виробів".

5 канал

На цій точці продавці відкрито торгують забороненими на ринку петардами та феєрверками. Продають товар навіть дітям. Тільки-но продавці дізнаються про рейд на ринку, одразу ховають увесь товар і припиняють торгівлю. Притягнути їх до відповідальності не вдається.

Учасники рейду заходять до торговельного центру. В одному з магазинів на вітрині та під прилавком помічають феєрверки. Продавець провину в неналежному зберіганні піротехнічних виробів визнає. На нього складають протокол. Санкція відповідної статті передбачає накладення штрафу від 35 до 60 мінімумів доходів громадян. 

До феєрверків у новорічну ніч у лучан ставлення неоднозначне.

"В першу чергу слід дивитися на якість феєрверків, якщо їх вже купувати, але я не вважаю це настільки потрібною річчю, на це не витрачаю свої кошти", – говорить одна з мешканок міста.

5 канал

"Якщо діти користуються такими вогненебезпечними засобами, то тільки під контролем старших, а сам не купую", – говорить лучанин.

Інший каже: "Нині це напружує у зв'язку з тим, яка ситуація в нас в країні і якось це страшно, коли вони бахкають, а не весело".

У Луцьку міська рада заборонила використання феєрверків без дозволу відповідних служб під час новорічних та різдвяних свят.

Олег Ткачук, Луцьк, "5 канал"

Попередній матеріал
Куди та на що йдуть гроші: у Черкасах створили онлайн-карту витрат із місцевого бюджету
Наступний матеріал
Одноріжки, принцеси та сніжні янголи: у Черкасах запрацювала "Майстерня веселих ельфів"
Loading...