Притулок монахів альбертинців для безхатьків у Львові
Притулок монахів альбертинців для безхатьків у Львові 5 канал

Маєток "за останнім словом техніки": у Львові відкрили притулок для безхатьків

Кошти на зведення притулку монахам-альбертинцям надали благодійники з Німеччини

У Львові притулок відкрили для безхатьків. Дах над головою отримали 40 людей без певного місця проживання. У помешканні: побутова техніка, ліжка та кімнати відпочинку. Такий будинок облаштували для нужденних при одній із львівських церков.

Двоповерховий будинок на 7 спалень. У цьому маєтку приймають... безхатьків. Для них облаштували кілька ванних кімнат, кухню з усім необхідним та навіть кімнату для дозвілля.

Через життєві обставини Олег Солук рік тому опинився без даху над головою. Тепер знову звикає до нормальних умов проживання: "Жив я на городах та радіостанціях... Тут комфортно все, зроблено по-сучасному, за останнім словом техніки".

Новий притулок для безхатьків розрахований на 40 постояльців. Водночас тут зможуть харчуватися до 300 нужденних. Опікуються оселею монахи-альбертинці. Кажуть: надалі планують працевлаштовувати безхатьків.

"Було би добре, якщо б усі знайшли офіційну роботу, але є різні проблеми: може нема паспорта, може є якісь захворювання. Ми теж думаємо, щоб дати якусь роботу, це у планах. В нас є досвід, кілька років з безхатьками збираємо картон, пластмаси і продаємо – теж гроші", – розповідає адміністратор притулку Бернард.

Кошти на зведення притулку дали благодійники з Німеччини. У ньому прийматимуть лише чоловіків. А у найближчих планах монахів альбертинців звести окремий притулок для жінок.

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Плазми" та ортопедичні ліжка: як виглядає 5-зірковий готель для тварин - ФОТО

Попередній матеріал
Перерозподіл обов'язків: Мосійчук про роботу НАБУ, ГПУ, ДБР
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині невідомий відкрив стрілянину з гвинтівки: поранені чотири людини
Loading...