Благодійність в Австралії
Благодійність в Австралії 5.ua

"Навіть дрібниця допоможе": як в Австралії готельні пляшечки із шампунями роздають безхатченкам

Фонд вже допоміг кільком тисячам знедолених

Мешканка Австралії Катріна Робінсон з'ясувала, що сіднейські притулки не забезпечують безхатьків предметами першої потреби. Вдома у шухлядці жінка знайшла невикористані шампуні, які колись забрала з готелю як сувеніри. І вирішила віддати їх тим, хто справді того потребує, створивши фонд "Навіть дрібниця допоможе". Він заохочує людей поділитися з нужденними речами для догляду та гігієни.

Шампуні, зубна паста, щітки, гребінці та мило – тут цінують кожну дрібницю. Усі пожертвування збирають, сортують і пакують, а згодом везуть до центрів для безпритульних.

"Зубна щітка і мило – це те, чого такі люди справді потребують і те, чого вони часто не мають. Ця думка не покидала мене весь час", – розповіла засновниця фонду "Навіть дрібниця допоможе" Катріна Робінсон.

Френк – один з тих, хто отримав подарунок від фонду. Чоловік мешкає в одному з притулків Сіднея. Втім, засобів гігієни там бракує. Тож тепер Френк може повноцінно прийняти душ. Каже, навіть ця повсякденна для кожного процедура помітно впливає на самопочуття та впевненість.

"Коли ви не приймали душ протягом кількох днів, люди починають вас уникати. Вас навіть можуть не пустити до громадського транспорту", – сказав безпритульний.

Фонд співпрацює з десятками центрів допомоги по всій Австралії. Загалом за три роки його діяльності зібрали близько 20 тисяч комплектів для догляду і гігієни. Окрім безхатченків фонд також допомагає біженцям та жертвам домашнього насильства. Засновниця каже, наступний крок – пожертви притулкам у віддалені регіони країни.

Вероніка Орєхова, "5 канал"

Попередній матеріал
У Міноборони уточнили втрати за добу: один армієць ЗСУ загинув, дев'ятеро поранені
Наступний матеріал
Вишкіл для цивільних: півсотні охочих мешканців Кривого Рогу вчилися відбивати атаки умовного ворога
Loading...

ФОТО: В Австралії тримісячне полярне ведмежа освоюється у новому помешканні

У Австралії поліція запобігла теракту на борту пасажирського літака

"Не купуй вірність – візьми в притулку": У Дніпрі ветерани АТО знялися у відвертій фотосесії задля кошенят

"Не купуй вірність": У Дніпрі ветерани АТО у відвертій фотосесії закликали забирати додому безпритульних тварин – сюжет

"Найдорожчий лот": тренування з Кличком придбали за 150 тисяч грн

London Euromaidan: у столиці Британії на благодійному концерті збиратимуть гроші бійцям АТО