Порошенко
Порошенко eurosolidarity.org

Львівський обласний госпіталь отримає кисневе обладнання від Фонду Порошенка

  Читайте по-русски
  П’ятий президент наголосив, що зараз всі зусилля і ресурси держава має спрямувати на боротьбу з коронавірусом, захист медиків та підтримку людей

  Петро Порошенко під час поїздки у Львів відвідав обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи. У медичний заклад, який лікує хворих на коронавірус, буде поставлене кисневе обладнання, придбане Фондом Порошенка.

  Про це повідомив генеральний директор госпіталю Максим Прикупенко.

  "Кисневу станцію, яка може автономно виробляти кисень, ми будемо використовувати як абсолютно альтернативне джерело кисню для реанімаційних хворих", – говорить Максим Прикупенко. Він подякував Порошенку за підтримку медзакладу.

  "Ми зробимо все для того, щоб лікарні отримували кисень. Ми впевнені, що кожен кисневий концентратор, кожна станція рятуватиме десятки, сотні пацієнтів. Ми передаємо їх в надійні руки", – переконаний Петро Порошенко.

  П’ятий президент наголосив, що зараз всі зусилля і ресурси держава має спрямувати на боротьбу з коронавірусом, захист медиків та підтримку людей.

  "Ті, хто працює з коронавірусними пацієнтами, мають отримувати 300% заробітної плати. Якщо лікар зараз отримує 8 тисяч, він має отримувати 24. Якщо цього не буде, нехай 5, нехай 10%, але не витримають і поїдуть у Польщу, де так само потрібні, але там платять інші гроші", – говорить Порошенко.

  "Лікар має бути застрахований. Він має відчувати, що якщо держава і влада не піклуються, то народ піклуватиметься про них, бо йдеться про те, щоб вижити", – зауважує Порошенко.

  "Ми будемо вимагати скликання позачергової сесії парламенту. Ми будемо вимагати забезпечення в державному бюджеті вже цього року видатків на ці напрямки. Ми будемо вимагати зупинення крадіжки коштів через програми "великого крадівництва". За це перед українським народом має бути відповідь", – наголошує лідер "Європейської солідарності".

  "Ми намагаємось допомагати лікарням по всій Україні. В лютому-березні, – і лікарі можуть підтвердити, була жахлива ситуація із засобами захисту, коли були розпродані маски з складів. Жахлива ситуація була і залишається з тестами", – нагадав Порошенко.

  П’ятий Президент вважає, що вчасне масове тестування та ізоляція виявлених інфікованих дали б змогу уникнути локдауну, який загрожує економічним колапсом держави.

  "Якби ми протестували всіх, потім обмежили тих, хто отримав позитивний тест, на самоізоляції, то від появи перших тестів до права на виписку, якщо немає негативних симптомів, – 10 днів. Роби витримку 10 днів і – без будь-яких локдаунів вихідного дня, такого дивного винаходу Зеленського, зменшимо темпи зростання епідемії", – говорить Порошенко.

  Народний депутат з фракції "Європейська солідарність", кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка зазначив, що міська влада нарешті придбала 10 тисяч тестів по ціні 240 гривень. Однак, за його інформацією, такі тести можна було купити за 170 гривень, тобто міський бюджет переплатив 700 тисяч гривень.

  "Як можна на тестуванні заробляти, красти 700 тисяч гривень, для мене залишається незрозумілим. Ми повинні провадити масове безкоштовне тестування, але на цьому ніхто не має права займатися корупцією і хабарництвом", – наголошує Синютка.

  "Мені приємно було почути, що Олег Синютка, коли був головою ОДА, питання енергоефективності, забезпечення лікарні поставив у перший пріоритет, йому не треба було ні з ким радитись, бо це вже були переваги децентралізації. Я переконаний, що ці питання ми маємо вирішувати протягом днів, навіть не тижнів-місяців. Віддайте гроші громаді – і громада сама і дуже швидко владнає питання забезпечення фінансової підтримки лікарів, тестів, закупівлі обладнання, оснащення киснем. Я твердо за це битимуся, а "Європейська солідарність" підтримуватиме", – наголошує Петро Порошенко.

  Нагадаємо, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в Рівному зустрівся із місцевими підприємцями. Він розкритикував бездумне запровадження так званого локдауну вихідного дня, через який підприємці вийшли під стіни Верховної Ради. 

   

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині сміттєвоз збив однорічну дитину – відео
  Наступний матеріал
  Реванш антимайдану, за яким стоїть теперішня влада – В'ятрович засудив обшуки в Музеї Революції Гідності
  Loading...

  Після 25 жовтня "ЄС" продовжить масштабну допомогу медзакладам, що лікують хворих на коронавірус – Порошенко

  "Дорога допомога, коли вона вчасна": Фонд Порошенка продовжує допомагати медикам різних регіонів

  Компанія Порошенка передає в лікарні захисні костюми, окуляри та обладнання для боротьби з коронавірусом

  Вже врятували 15 людей: фонд Порошенка передав до київської лікарні ще 8 апаратів ШВЛ

  На сьогодні законтрактована цифра на 70 тисяч костюмів: Порошенко розповів про допомогу лікарям

  "Лікарі сьогодні – такі ж наші захисники, як і армія": Порошенко закликав підтримати медиків