Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Не зроблено нічого: у Зеленського було 9 місяців та 66 млрд, щоб підготувати країну до пандемії" – Порошенко

Читайте по-русски
П'ятий президент вважає, що українці залишилися сам на сам із хворобою

Зеленський не збираться виконувати свої передвиборчі зобов'язання, а наступного року вже буде екватор його президентської каденції. Таку думку висловив Петро Порошенко у Верховній Раді. 

"Я твердо переконаний, що українське прислів'я "До булави ще треба голови" зараз є яскравою тому демонстрацією. У Зеленського й уряду було 9 місяців і 66 млрд гривень коронавірусного фонду, щоб якісно підготувати країну до викликів пандемії. Не зроблено нічого, від слова "зовсім", – заявив лідер "ЄС".

П'ятий президент вважає, що українці залишилися сам на сам із хворобою. 

"Ні ШВЛ, ні кисню, ні засобів захисту, ні ліжок, обладнаних усім необхідним. У лікарнях українці залишись сам на сам із цими проблемами. Я наголошую: це злочин. І ціна цього злочину зростає щодня", – сказав Порошенко. 

Також, лідер "ЄС" наголосив, що замість лікування і надання всього необхідного для хворих, влада витрачає кошти на будівництво доріг. 

"За останню добу в Україні майже 200 померлих. Померлих вдома, бо немає місця в лікарні, померлих в лікарні, бо немає кисню, захворілих, бо немає засобів захисту. У бюджеті є окрема програма, яка зобов'язує безкоштовні маски, безкоштовні тести, які можна зробити за годину, безкоштовні захисні костюми та місця в лікарнях. Усього цього позбавлені українці, тому що з коронавірусного фонду гроші витрачалися на програму "Велике крадівництво", – заявив Порошенко. 

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 9850 осіб, зафіксовано 193 летальних випадки, 8378 пацієнтів одужали. 

Попередній матеріал
"Бюджет епохи хамства": Верховна Рада ухвалила в першому читанні головний кошторис країни
Наступний матеріал
Антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки ухвалила Верховна Рада – що це означає
Loading...