Саджанці
Саджанці Ірина Геращенко / Facebook

Львівський гай замість згарища: на Луганщині "ЄС" і волонтери висадили понад 10 тисяч дерев

Читайте по-русски
Участь у акції взяли 250 волонтерів, активістів і партійців

Волонтери та партійці "Європейської Солідарності" висадили більше як 10 тис. саджанців на 3 га майбутнього лісу на Луганщині для відновлення постраждалих від пожеж масивів. Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

"Більше 10 тис. саджанців висадили сьогодні на 3 га Луганщини, яка нещодавно постраждала від страшних пожеж. 250 волонтерів, активістів, партійців "Європейської Солідарності" з Луганщини і Львівщини взяли участь в цій важливій акції", – розповіла Геращенко.

За цю ініціативу вона подякувала голові Львівської обласної ради, члену партії Олександру Ганущину.

І додала: "Було започатковано відновлення лісів Луганщини. Як розповідає голова осередку "ЄС" Луганщини Сергій Шакун, наші партійні осередки з Тернопільщини і Одещини наступного тижня також передають тисячі саджанців".

Політикиня закликала інші регіони та політичні сили долучитися до цієї ініціативи.               

"Львівський гай на Луганщині. Недавно російські окупанти пустили сюди червоного півня, який знищив тисячі гектарів лісу. Сьогодні ми, небайдужі львів'яни, кияни і луганчани, активісти "ЄС" висадили 3 га нового лісу. Біля двох сотень людей за якусь годину висадили усе, створили частинку майбутніх зелених легень рідної нам Луганщини", – поділився враженнями сам Ганущин.

Він зазначив, що учасників заходу привітав аудіовітанням лідер партії, п'ятий Президент Петро Порошенко.

" Чому ми це робимо? Бо нам небайдужа наша країна. Яку потрібно разом зшивати. Саджанці сосни вирощені у Львівському лісовому перинатальному центрі – спільному проекті лісової галузі Львівщини, Львівської облради, Львівської ОДА", – уточнив голова облради.

Попередній матеріал
Локдаун вихідного дня: у Львові поліція заблокувала роботу найбільших ринків – фото
Наступний матеріал
Другий тур місцевих виборів: де обиратимуть міських голів 15 листопада
Loading...