До бібліотеки Сєвєродонецька передали примірники книжки "Справа Василя Стуса"
До бібліотеки Сєвєродонецька передали примірники книжки "Справа Василя Стуса" Ірина Геращенко / Facebook

До бібліотеки Сєвєродонецька передали примірники книжки "Справа Василя Стуса" – Геращенко

Читайте по-русски
До Луганщини буде передано більше як 600 примірників книги

Більше як 600 примірників книжки Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" за ініціативи голови Львівської облради Олександра Ганущина були придбані для бібліотек Луганщини. Перші книжки вже навіть прибули до Сєвєродонецька, повідомила співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"За ініціативи Олександра Ганущина більше 600 книг "Справа Василя Стуса" буде передано 273 шкільним бібліотекам і 297 бібліотекам мережі культури на Луганщині. Книги закуплені Львівською обласною радою коштом бюджету для всіх бібліотек Львівщини і Луганщини. Схід і Захід разом! Сьогодні Олександр з колегами на Луганщині. Перші книжки вже передали місцевим бібліотекам. Ми вітаємо цю правильну ініціативу. Дякуємо, пане Олександре, дякуємо Львівській облраді", – написала вона.

Також про це розповів голова Луганської територіальної організації партії Сергій Шакун: "Суботній продуктивний ранок. Презентували з друзями-львів'янами "Справу Василя Стуса" на Луганщині. Перші 600 екземплярів книги доставлені "Європейською Солідарністю" Луганщини у місто Сєвєродонецьк. Найближчим часом на поличках кожної бібліотеки навчальних закладів та закладів культури на Луганщині можна буде побачити та почитати цю книгу".

Як повідомляв 5.UA, книгу "Справа Василя Стуса" опублікують в аудіоверсії.

Попередній матеріал
Петиція про скасування карантину вихідного дня зібрала необхідну кількість голосів за 4 дні
Наступний матеріал
Локдаун вихідного дня: у Львові поліція заблокувала роботу найбільших ринків – фото
Loading...