Львівщина
Львівщина Facebook / Олег Синютка

Львівська облрада закликала Зеленського припинити політичні переслідування

Читайте по-русски
Як приклад зазначають кримінальні провадження проти Петра Порошенка та Сергія Стерненка

Із закликом припинити політичні репресії звернулася Львівська обласна рада до президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Як приклад зазначають кримінальні провадження проти Петра Порошенка та Сергія Стерненка. Йдеться в повідомленні і про Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь, яких підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, кажуть про справи генерала Дмитра Марченка, Тетяни Чорновол і Володимира В'ятровича. Упевнені, що ці справи є політичними.

"В Україні посилюються політичні переслідування. Доказами є десятки резонансних кримінальних проваджень проти опозиційних політиків та громадських активістів. Жодної довіри не викликають ні генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, ні перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков, ні їхні підлеглі. Закликаємо центральну владу припинити практику політичного переслідування і не поглиблювати суспільно-політичне протистояння в Україні. Це вигідно лише Росії та їхній "п'ятій колоні" в Україні", – наголошується в заяві облради.

Читайте також: Судилище над п'ятим президентом: як відреагувало суспільство і сам Порошенко.

Попередній матеріал
У клубі Кабміну прощаються з батьком Петра Порошенка – Олексієм Івановичем
Наступний матеріал
Верховна Рада призначила Абрамовського міністром захисту довкілля та природних ресурсів
Loading...