Равлик
Равлик 5 канал

Луганські равлики для ресторанів Європи: як переселенець започаткував екзотичний бізнес

Читайте по-русски
Равликовий бізнес за мінімальних затрат – швидко окупається

Українські равлики – до європейських ресторанів. Переселенець з Луганська започаткував незвичний бізнес – вирощує молюсків. На столи гурманів вони потрапляють з селища, у якому через безробіття майже не лишилося мешканців. Як, втративши все, відкрити власну справу – далі.

До Співаківки – саме там оселилася родина Стрільцових – веде геть розбита дорога. У селищі, де немає мобільного зв'язку та інтернету, і лише один магазин – сім'я зважилася на відкриття екзотичного бізнесу.

Голова родини Костянтин вирішив вирощувати равликів після кількох років поневірянь Україною. Переселенець із Луганська через хворобу дочки змушений був покинути престижну роботу в столиці і оселитися на дачі родича у Співаківці. Спочатку – займалися пасікою. А цієї весни наважилися ще й на незвичне фермерство.

"Досить часто з'являлися в соціальних мережах та інтернеті. А потім почав більш детально цікавитися равликами. Мені сподобалася сама ідея. Цифри сподобалися", – згадує фермер.

Равликовий бізнес за мінімальних затрат – швидко окупається. Тож родина Костянтина ідею підтримала. Разом облаштували поля і систему поливу.

"Це цікавий вид бізнесу, новий напрямок. Не скажу, що вони мене розчулюють, але тим не меньше, я вважаю, що це дуже екзотичне блюдо, це білок, це чудово. І я вважаю, що це буде користуватися попитом", – каже Світлана Мордасова, своячка Костянтина Стрільцова.

У себе на ділянці родина зі Співаківки вирощує один із найпопулярніших у Європі сортів равликів: "Мюллер" зараз знаходиться на полі. Равлик середнього розміру. До 12 грамів".

Вже за кілька тижнів ці равлики з напівпокинутого села поїдуть до кращих ресторанів Європи. Там при низькій температурі вони зможуть зберігатися до восьми місяців. Зараз Костянтин для експорту користується послугами посередників. Утім прагне освоїти прямі поставки.

"Я розраховую, що все вийде, тоді наступного року вже будемо розширювати бізнес і звідси переїжджати. Тому що це така присадибна ділянка. Уже потрібно буде тоді організовувати хоча б пару гектар ділянку", – ділиться планами фермер.

Вікторія Ковальова, Олександр Лахтін, Сергій Могилевич, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Акція солідарності з білоруським народом в Хабаровську
Наступний матеріал
Голова ЦВК заявив, що в ОП хочуть домогтися його відставки та ще кількох членів Комісії
Loading...