З передової повернулися військовослужбовці 25-ї повітрянодесантної бригади ЗСУ
З передової повернулися військовослужбовці 25-ї повітрянодесантної бригади ЗСУ 5 канал

Кожен чекав свого героя: як з передової зустрічали бійців 25-ї бригади ЗСУ

Читайте по-русски
Десантники 25-ї бригади понад півроку утримували позиції на Луганщині

З передової повернулися військовослужбовці 25-ї повітрянодесантної бригади ЗСУ. На місці дислокації в селищі Гвардійське на Дніпропетровщині їх зустрічали рідні, друзі та волонтери. Подробиці знає кореспондентка "5 каналу" Наталка Світлова.

Нині у пункті постійної дислокації 25-ї повітрянодесантної бригади в селищі Гвардійському вже завершилося урочисте шикування військовослужбовців. На плацу були понад 1 тис. десантників. Їхнього повернення додому чекали рідні – кожен свого героя.

До військової частини зустрічати батька-офіцера, який воює з 2014 року, приїхала 14-річна дочка.

"Довго не бачилися. Не дивлячись на те, що його не вистачає, я розумію, наскільки важливим є те, що він робить. Я вдячна Богу, що він живий і все з ним добре", – запевняє Даша Краснова.

Або ж дружина десантника з Хмельниччини, яка приїхала, щоб уперше після весілля зустріти чоловіка. Пара одружилася, коли армієць приїжджав у відпустку.

"Після академії одружились. Спочатку було хвилююче, сильно емоційно, але я також військова, закінчила військову кафедру, молодший лейтенант. Але все одно було багато переживань. Дуже емоційний день, нарешті чоловік повернувся із зони АТО. Було близько 8-9 місяців. Нарешті радість", – усміхається дружина армійця Тетяна Квятковська.

Десантники 25-ї бригади понад півроку стояли на Луганщині. Для військовослужбовця Владислава Врублевського це вже третій вихід з передової. Він воює з 2013 року, тож розповів, як змінилася тактика ведення бойових дій.

"З нашої сторони всі Мінські угоди були виконані повністю. Напруження було з тієї сторони. Противник не виконував Мінських домовленостей, при відкритті вогню ми не могли відкрити вогонь у відповідь… Коли це був 2014-2015 рік, у нас була можливість відбивати свої території, наступати на противника, ми розуміли, що ми на своїй землі і воюємо за свої території. А зараз трошки напружено для всіх солдатів офіцерів", – зізнається десантник.

У свою чергу в.о. заступника командира бригади Ігор Чорнобай звітує: "Специфічне завдання, яке довелося виконувати нашому підрозділу – це елемент розведення у визначених районах. Наші підрозділи виконали в повній мірі. На жаль, противник розуміє розведення і мирні плани по своєму".

Після шикування – рідні нарешті обійнялися. Від суботи у військових починається відпустка. Після неї вони повернуться у військову частину й знову будуть готуватися до виконання бойових завдань на передовій.

Як повідомляв 5.UA, майже 300 нацгвардійців повернулися до Кривого Рогу із зони проведення ООС.

Попередній матеріал
Немає аналогів: археологи знайшли унікальну піч Трипільської культури біля Кам'янця-Подільського
Наступний матеріал
У США командир українського катера Island Р-190 пообіцяв зробити все, аби 24-х моряків звільнили з російського полону – відео
Loading...