Акція протесту
Акція протесту 5 канал

Конфлікт довкола ринку в Луцьку триває другий тиждень – подробиці

Читайте по-русски
Близько сотні підприємців прийшли на ринок захищати своє майно

У Луцьку триває конфлікт довкола Центрального ринку, де минулого тижня знесли частину торговельних павільйонів. Про це повідомляє "5 канал".

Напередодні ввечері на ринок прибула поліція, кілька карет "швидкої" та працівники департаменту муніципальної варти. До базару підігнали автокран та вантажівку. Пояснили: хочуть вивезти з території свій контейнер, щоб виконати рішення міської ради, згідно з яким частина ринку має бути демонтована.

Близько сотні підприємців прийшли на ринок захищати своє майно. Після тривалих суперечок комунальникам дозволили вивезти контейнер.

"Люди захвилювалися, що знову буде акція якась по демонтажу, і вони приїхали. Намагались люди заблокувати. Ну але вона показала дозволи на демонтаж їхньої металоконструкції, рішення виконкому міської рад, приїхали представники поліції. Ми вважаємо, що це була така провокативна дія", – сказав Ігор Дильов, підприємець.

"Ми знімаємо малу архітектурну форму, яка на праві власності належить департаменту муніципальної варти, має відповідне рішення виконавчого комітету і паспорт прив'язки. Це ті речі, які ми починали робити у вівторок 4 лютого, коли заблокували маніпулятор", – заявила Юлія Сиротинська, директорка департаменту муніципальної варти Луцької міськради.

Нагадаємо, конфлікт довкола Центрального ринку Луцька розпочався після одностороннього розірвання міською радою договору на користування землею. 4 лютого три десятки працівників департаменту муніципальної варти намагалися знести контейнери з важкою технікою. Пошкодили кілька десятків яток, комерсанти вийшли на захист майна.

Раніше 5.UA розповідав, що поліція затримала 3 десятки муніципальних працівників і розпочала провадження за фактом знищення майна підприємців. Наступного дня сотні працівників ринку вийшли до міської ради з вимогою скасувати рішення.

У Луцькій міській раді ці дії назвали законними й пообіцяли продовжити демонтаж ринку, а підприємцям надати нові місця, щоправда, на околиці міста.

Попередній матеріал
Корчинська про справу вбивства Шеремета – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
Коронавірус: що відомо про заходи безпеки в Сінгапурі та на Філіппінах – ексклюзивне включення
Loading...

Бійка, мільйонні збитки, штурм міської ради: як в Луцьку борються за Старий ринок

Смертельний коронавірус: журналісти показали можливе місце зародження епідемії

Різдвяна кутя: скільки коштує головна страва Святвечора на київських ринках

Зміцнення гривні: економіст пояснив, чому це погано для України

Чи бути земельній реформі в Україні: Міклош розповів про ризики й переваги

Новий ринок електроенергії: у Міненергетики розповіли, чи зміняться тарифи