Рем
Рем 5 канал

"Хатіко з машини" або Як черкащани рятували врятованого собаку

Читайте по-русски
Пес, який виріс на вулиці, виявився не готовий до життя у хатніх умовах

У Черкасах рятували врятованого. Містяни звернулися до патрульних, щоб ті звільнили собаку, який кілька днів просидів замкненим в автівці біля багатоповерхівки. Коли правоохоронці прибули не виклик – з'ясувалося, що кілька тижнів тому цього пса вже доводилося рятувати зоозахисникам. Як собака знову вскочив у халепу – у сюжеті.

"Умови, в яких тримали, були дуже жахливі. Він міг стояти і лежати. Все. Будку поставили, він туди залізти не міг", – Сергій Залізняк згадує, як вперше побачив Рема.

Без їжі та води собака тривалий час сидів на закинутому подвір'ї на дуже короткому повідку. Тоді чоловік вирішив тимчасово забрати його від горе-власників до себе у квартиру. Але пес, який виріс на вулиці, виявися не готовий до життя у хатніх умовах.

"Коли я забрав собаку, в мене навіть жінки дома не було. Це були вихідні, дві кішки і собака, ви розумієте, для нього то дичина, він мисливець. Йому пояснити не виходило. Тому – режимний об'єкт і все", – розказує чоловік.

Умовним режимним об'єктом для бешкетника Рема стала автівка Сергія. Тут пса і побачили містяни та зоозахисники. Їм здалося, що тварина залишилася без уваги. Звернулися до поліції. Обурення перехожих обґрунтоване, кажуть зоозахисники. Адже випадки, коли награвшись, люди залишають тварину напризволяще, непоодинокі.

Але випадок із Ремом не підпадає під такий приклад, з'ясували патрульні. Тож обмежилися зауваженням Сергію. Чоловік пообіцяв більше не лишати тварину в автівці. Зла на тимчасового господаря не тримає і Рем.

Нині пес знову повернувся до квартири Сергія. Чоловік сподівається, що після таких пригод та уваги з боку ЗМІ пса побачить його майбутній господар.

Яна Лимаренко, Черкаси, "5 канал"

Попередній матеріал
"Згадали, коли рейтинг впав": як інтернет відреагував на "тарифну нараду" Зеленського
Наступний матеріал
За що не готові взяти відповідальність 73% громадян? – проєкт "Є СЕНС" з Віталієм Гайдукевичем
Loading...