Галина Куц
Галина Куц 5 канал

Кандидат від "слуг" запустив рекламний відеоролик під час прощання із загиблими в АН-26 – кандидатка від "ЄС"

Читайте по-русски
На Рівненщині "слуги народу" переплутали назви округів під час реєстрації на вибори, зазначив екснардеп

У Харкові зараз триває активне використання адмінресурсу командою президента. Кандидат у міські голови від "слуг" навіть демонстрував рекламний відеоролик під час прощання із загиблими в Чугуєві, зазначила політологиня та кандидатка від "Європейської солідарності" в депутати Харківської обласної ради Галина Куц. Про це вона сказала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Два чи три дні тому приїхав президент, і на найбільшій площі України було прощання із трунами людей, які загинули, були матері синів. Це все відбулося – добре. Але дивіться, що сталося далі. Кандидат у міські голови та голова Харківської ОДА Олексій Кучер запустив як рекламу відеоролик, де несуть труни, президент каже про співчуття, і на співчутті цей рекламний відеоролик. Це настільки підступно", – сказала Куц.

Окрім цього, за словами політологині, на Харківщині людей від "Європейської солідарності" перестають запрошувати на телебачення.

"У нас обмежений доступ до медіаресурсів. Люди питають у Facebook: "А чому я вас не бачу? Чому я про вас нічого не знаю?" А я знаю, що є цілі групи людей, які просто знищують рекламу саме нашої політичної сили", – сказала вона.

Водночас на Рівненщині "слуги народу" переплутали назви округів під час реєстрації на вибори. Про це сказав екснардеп та кандидат у депутати Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.

"Уявіть собі: до обласної ради "слуги", які балотувалися, наприклад, по Радивилівському району, опинилися в Сарненському районі. А "слуги" від Сарненського району опинилися зареєстрованими в Радивилівському районі", – сказав він.

"Тобто рівень підготовки і фахової спроможності цієї команди просто вражає. Після приїзду президента на Рівненщину суди почали ухвалювати позитивні рішення по виявленню цих помилок, але інтелектуальне середовище добряче повеселилося, тому що подібного казусу в області ще не було за всі місцеві вибори", – вважає екснардеп.

На думку Дехтярчука, на Рівненщині шансів у проросійської ОПЗЖ немає взагалі. Водночас, як зазначає Куц, на Харківщині ситуація інша.

"У Харкові, швидше за все, Кернес переможе. По області – ОПЗЖ", – сказала вона.

За її словами, у цьому регіоні транслюють переважно російські телеканали. Тому "Європейська солідарність" включила у свою програму будівництво телевежі, яка ретранслюватиме українські телеканали, зазначає Куц.

Нагадаємо, соціологи повідомили, скільки людей прийдуть на вибори навіть у розпал епідемії COVID-19.

Попередній матеріал
У Дніпрі вибухнув двоповерховий будинок – у потерпілого контузія
Наступний матеріал
Пити чи не пити: реальні алкоголіки, діти реальних алкоголіків та лікарі – #Небайдужа
Loading...