Luigi Durand de la Penne
Luigi Durand de la Penne 5 канал

Італійський есмінець Luigi Durand de la Penne привіз в Одесу курсантів

В академії Військово-морських сил Італії проходять практику чотири українських курсанти

Зарубіжний досвід здобули майбутні українські моряки в академії Військово-морських сил Італії. Там проходять практику чотири українських курсанти. Один із них повернувся на батьківщину на одному з найкращих італійських кораблів – Luigi Durand de la Penne. Есмінець, який напередодні зайшов до одеського порту, стоятиме там до кінця тижня. Українські моряки планують побувати на борту. Подробиці – в сюжеті "5 каналу".

Уродженець Черкащини Михайло Найдюк три роки тому став курсантом Одеської морської академії. Торік перевівся на навчання до Італії. В Ліворно він вчиться у академії ВМС. Наприкінці вересня Михайло отримає офіцерське звання, а через рік планує повернутися в Україну, щоб закінчити навчання.

Розповідає: "Досвід, який я отримую там, рівень навчання надзвичайно великий, він безцінний. Тому сподіваюсь, що коли я повернусь додому – зможу передати весь досвід наступним поколінням… Те, що ми вчимо тут п'ять років, там вивчається за три".

Михайло Найдюк та ще 87 курсантів-італійців проходять практику на есмінці Luigi Durand de la Penne. Це сучасний корабель ВМС Італії, який напередодні прибув до Одеси. Італійський есмінець – ровесник українського флагмана "Гетьман Сагайдачний". Але "начинка" та озброєння різні. На борту "Луіджі" є два гелікоптерних ангари, сучасніші зенітні установки та протичовнові гармати.

Італійський есмінець уже виконував різні завдання – від бойових навчань до участі в антитерористичних операціях. Але тепер у корабля особлива місія – навчати майбутніх офіцерів. Курсанти самі керують судном, але під наглядом досвідчених моряків. У планах екіпажу – візит на "Гетьмана Сагайдачного". Гостюватиме італійський есмінець до 7 вересня. Потому він рушить до болгарської Варни.

У порт Одеси увійшов есмінець ВМС Італії "Luigi Durand de la Penne" - ФОТО

/
/
/
/
/
/

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Українці мають право на пенсію при наявності 15 років страхового стажу – Рева
Наступний матеріал
"Подивись в мої очі, враже": Користувачів мережі розчулило відеозвернення бійця АТО
Loading...

В Одесу прибуде корабель ВМС Італії

Військових моряків ЗСУ готуватимуть за бойовою армійською системою

Майбутні офіцери: кадети інституту ВМС склали присягу на вірність Україні

ВМС США призупиняє операції по всьому світу: стала відома причина

Скандальне будівництво в Одесі: міськрада постановила припинити всі роботи негайно

Мало вареники не ліпив: Полторак завітав на кухню, де готують страви курсантам ЗСУ