Петро Порошенко на фрегаті "Гетьман Сагайдачний"
Петро Порошенко на фрегаті "Гетьман Сагайдачний" Офіційний сайт Президента України

Президент відвідав український фрегат "Гетьман Сагайдачний" та есмінець США "Кeрні": включення з Одеси

Невдовзі розпочнеться найважливіший етап масштабних тренувань "Sea Breeze-2017"

Цьогорічні інтернаціональні навчання "Sea Breeze" стануть потужним кроком для досягнення стабільності в регіоні. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, перебуваючи на фрегаті ВМС ЗСУ "Гетьман Сагайдачний" під час поїздки в Одеську область, передає "5 канал".

Також голова держави побував на американському есмінці "Кeрні" і заслухав доповідь про проведення 20-х міжнародних навчань "Sea Breeze". Вже завтра, 18 липня, розпочнеться найважливіший етап масштабних тренувань – маневри у відкритому морі. У них візьмуть участь кораблі та плавзасоби України, Грузії, Румунії та інших країн-учасників.

"Ці спільні навчання – наша відповідь ідеологам, організаторам і спонсорам гібридних війн. Спільна підготовка засвідчує нашу єдність і готовність разом захистити мир і цінності, які поділяє трансатлантична спільнота – демократію і свободу, верховенство закону і права людини, територіальну цілісність і непорушність кордонів", – зазначив Порошенко.

"Відповідь організаторам гібридних війн": Порошенко на Одещині ознайомився з ходом Seа Breeze-2017 – фото

/
Петро Порошенко на фрегаті "Гетьман Сагайдачний"
/
Петро Порошенко на фрегаті "Гетьман Сагайдачний"
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Далі за програмою візити Президента в Одеську область він відвідає пункт пропуску "Кучурган", де прикордонники та митники України і Молдови проведуть здійснення спільного контролю.

Нагадаємо, у навчаннях "Sea Breeze-2017" представлені понад 3 тисячі військовослужбовців з 16 країн, 800 військових – тільки зі США, близько 30 одиниць авіаційної техніки та стільки ж бойових кораблів, катерів та суден забезпечення.

Попередній матеріал
Речник Міноборони: один армієць поранений у секторі "М", по Широкиному ворог цілив з артустановок "Гвоздика"
Наступний матеріал
Заяви для ЗМІ Президента України і прем’єр-міністра Молдови щодо відкриття пропускного пункту "Кучурган" – відео
Loading...