Навчання у ТЦ Луцька
Навчання у ТЦ Луцька 5 канал

Інспекція в Луцьку: популярний ТЦ "професійно впорався" із завданням пожежників

Пожежна тривога, евакуація, ліквідація займання. В одному з найбільших розважальних центрів Луцька працівники з рятувальниками відпрацювали поводження в надзвичайній ситуації

Це частина загальноукраїнських перевірок місць масового скупчення людей на протипожежну безпеку, що нині тривають в Україні, передає кореспондент "5 каналу".

Велика глядацька зала кінотеатру в найбільшому торговельному центрі міста – зранку сеансу тут немає. Рятувальники імітують пожежу. Відвідувачів і персонал центру евакуйовують на вулицю. Тих, хто не в змозі йти самостійно, вогнеборці виносять на руках.

"Надихався димом і впав. Задиміло все в кінозалі. Пожежники прийшли й евакуювали мене", – каже учасник навчань Віталій.

Займання подолали за 5 хвилин. Рятувальники кажуть: усе перевірили. Протипожежні системи були справні.

"Спрацювала система мовленнєвого оповіщення про пожежу, система димовидалення, була подана вода з пожежних комплектів", – коментує начальник сектора управління ДСНС у Волинській області Юрій Горбач.

"Буквально вчора були навчання з теорії – також з управління ДСНС. Були розказані різні ситуації, які могли статися в комплексі, і було розказано, як діяти в цих ситуаціях", – каже директор розважального центру Дмитро Грелюк.

З умовно небезпечною ситуацією в торговельному центрі впоралися професійно – такі висновки зробили рятувальники. Але те, що проводилися навчання о 10:00 ранку в будній день, спричиняє певну недовіру, адже в цей час у закладі всіх відвідувачів можна перелічити по пальцях.

 

Олег Ткачук, Луцьк, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Трагедія у Кемерово: як ТЦ перетворився на смертельну вогняну пастку – ФОТО

Попередній матеріал
"Рукам довіряю більше": як бійці АТО "звільняють" прифронтові села від нерозірваних мін
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": головний редактор "Наших грошей" Олекса Шалайський в ефірі "5 каналу