Нацгвардія, стрілки

"І нерви, і концентрація": в Нацгвардії стартували змагання на найкращого стрілка

Участь у змаганнях беруть 17 команд із різних військових частин

На Львівщині стартували військові змагання серед військових частин Національної гвардії України. Участь у них беруть майже дві сотні вояків. Улучити в ціль намагаються з різних видів зброї. Як це було – спостерігали журналісти "5 каналу". 

До виконання вправи – стрільби з пістолета – готується нацгвардієць Георгій Козинець. Перед початком змагань учасник перевірив зброю та вправляється на тренувальній мішені. Він каже: стріляти й опускати курок треба повільніше, аби куля точно потрапила в ціль.

У Нацгвардії Георгій служить п'ять років. Хлопець володіє крапковим беретом. Головний убір йому вручили як найкращому спецпризначенцю.

"Навіть якщо не в бойовий час, ми все-таки військовослужбовці і служимо для якихось цілей, тому змагання дуже важливі. Це покращує практику, і ми більш упевнені стаємо. Дай Боже, щоб і надалі нам доводилося більше стріляти на змаганнях, ніж у житті", – каже військовий НГУ Георгій Козинець.

Військовослужбовці змагаються у прикладній стрільбі з різних видів зброї: пістолета, автомата Калашникова, снайперської гвинтівки. Завдання – максимально точно та швидко влучити в ціль.

Олег Пагурець на такому вишколі вперше, стріляє з автомата лежачи.

"Це перевірка власних можливостей… На змаганнях і нерви, і переживання, і концентрація. Це безумовний досвід ", – переконаний боєць.

Нацгвардія, стрілки
/
Нацгвардія, стрілки
/
Нацгвардія, стрілки
/
Нацгвардія, стрілки
/

Участь у змаганнях беруть 17 команд із різних військових частин, а це загалом дві сотні нацгвардійців. Майже всі – з бойовим досвідом, який добували в боях із найманцями на сході країни.

"Це п'ять команд – збірні команди оперативно-територіальних об’єднань . Друга група – це частини прямого підпорядкування, і третя – батальйони з охорони атомних станцій. Від того, наскільки добре військовий володітиме тими якостями, залежить його життя та виконання завдань за призначенням", – каже начальник відділу фізичної підготовки спорту Нацгвардії Сергій Лещеня.

Коли визначать переможців, та як минають стрільби – дивіться в сюжеті:

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Крок у бездну: як спецпризначенці Нацгвардії вперше десантувалися з Ан-26 – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За останні три роки закупівлі в Росії тепловидільних елементів для українських АЕС зменшилися на 40% – Герус
Наступний матеріал
Скандал у школі Чернігова: батьки вимагають звільнити "непатріотичну" вчительку