Грип
Грип 5 канал

Грип насувається: в Тернополі масово дезінфікують тролейбуси та автобуси

Читайте по-русски
У лікарнях Тернополя запровадили масковий режим і підготували додаткові ліжкомісця

Грип насувається. У трьох областях – Тернопільській, Донецькій та Кіровоградській локально, у деяких навчальних закладах, оголошено карантин. У Тернополі на грип та ГРВІ найчастіше хворіють школярі. У місті працює оперативний штаб задля недопущення розповсюдження захворюваності.

Тернополянка Ангеліна Горун впродовж тижня мала високу температуру, головний біль та кашель. Тож батьки звернулися до лікарні, де дочці встановили діагноз – пневмонія.

"У всіх з сімейства була така температура. Ми зразу на другий день звернулись. Потім через три дня ходили до дільничного. Температура менша була. Здавалося, що нам вже краще було. Але через тиждень знов стало гірше. Ми вже звернулись до лікаря. Нас направили на рентген і побачили запалення", – каже батько Аліни Іван Горун.

Найчастіше на грип та ГРВІ хворіють діти. У навчальних закладах Тернополя та області локально оголосили карантин. Проте ситуація контрольована – запевняють медики. Щодня рівень захворюваності моніторить оперативний штаб.

"Ведеться велика інформаційна кампанія в місті, щоб люди якомога швидше зверталися до лікаря. Це скорочує час можливого розвитку ускладнень у пацієнтів внаслідок інфікування. І це дає свої результати", – розповідає директор міської дитячої лікарні Андрій Артимович.

Аби не допустити розповсюдження інфекції – у Тернополі щодня дезінфікують тролейбуси та комунальні автобуси – салони обробляють розчином неохлору.

"Ми зранку дезінфікуємо неохлором, салон. І беремо чисту ганчірку, пов'язку, наносимо неохлор і витираємо насамперед поручні", – показує кондукторка Ганна Лисковець.

Грип
Грип5 канал

Оперативний штаб відстежує також наявність необхідних протизапальних медикаментів у лікарнях міста.

"Ситуація із захворюваністю є стабільною, контрольованою, ми все моніторимо. Забезпечені засобами противірусними наші комунальні установи. 10-денним забезпеченням жарознижувальних препаратів", – повідомляє заступниця начальника відділу Тернопіської міськради Ольга Ярмоленко.

У лікарнях Тернополя запровадили масковий режим і підготували додаткові ліжкомісця, та поки що такої потреби немає.

Леся Маньковська, Тернопіль, "5 канал"

Попередній матеріал
"Вони вистояли! Не витримав бетон!": "Укрпошта" випустила марку на честь "кіборгів"
Наступний матеріал
Великі інвестори нянь не потребуть – політексперт про слова Зеленського в Давосі
Loading...

Стало відомо, скільки осіб в Україні померло від грипу у період від 30 вересня до 19 січня

Епідемії немає: що відомо про сезон грипу в Україні – сюжет

Від початку епідсезону грипу в Україні померли семеро осіб – МОЗ (доповнено)

В Україні від грипу померла жінка, яка виношувала дитину, – немовля вдалося врятувати

В Україні ще одна людина померла через грип

За тиждень в Україні зафіксовано ще два випадки захворювання на свинячий грип