5 канал

"Горе-майстер": у Сумах чоловік під'єднав до газової колонки воду

Вода замість газу потекла з плит у сумській чотириповерхівці – усе через мешканця, що хотів зекономити

Понад 100 мешканців будинку залишив без палива та гарячої води один із сусідів, який зробив у своїй квартирі невдалий ремонт. Уже понад тиждень вони готують їжу у друзів чи родичів, передає "5 канал". 

"Вдень чергую, щоб не проґавити майстрів, а ввечері їжу готую в родичів. Рано вранці приходжу – і приношу собі на день (їжі)", – розповідає про незручності мешканка будинку Алла Віріщяк.

Місцеві бідкаються, що через таке неподобство псується врожай із дач. "Зараз час закатки, заготівель на зиму, а ми сидимо й чекаємо, поки труби висохнуть", – зазначає мешканець Григорій Редька.

Без палива понад сотню мешканців будинку залишив один із сусідів. Чоловік хотів зекономити і сам взявся замінювати стару газову колонку на нову.

"Було переплутано підключення у поточному водонагрівачі патрубків приєднання до мережі газопостачання і до мережі водопостачання, внаслідок чого вода з мережі водопостачання потрапила у газопровід", – розповідає про інцидент старший інженер з експлуатаційної діяльності "Сумигаз" Віктор Полівян.

Газовики кажуть: така економія могла закінчитися трагедією. Горе-ремонтник свою провину визнає. Тепер йому загрожує штраф за зіпсовані лічильники та оплата відновлювальних робіт.

"Штраф обраховується у десятках тисяч гривень. Остаточна сума буде відома, коли лічильники повернуться з повірки. Кожен лічильник, заповнений водою, ставить під загрозу роботу цього лічильника. Їх для перевірки та ремонту направили на завод-виробник", - зазначає прес-секретар ПАТ "Сумигаз" Анастасія Шимаріна.

Коли ж будинку обіцяють повернути газ – дивіться у сюжеті:

Анастасія Горпінченко, Анна Валевська, Суми, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вибух газу у будинку на Одещині: в сусідньому домі повилітали шибки – фотозвіт

/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина
/
вибух газу Одещина

Попередній матеріал
Гопко: Україні важливо домогтися в ООН визнання Росії країною-агресором
Наступний матеріал
В Україну прибуло понад 60 тис. тонн вугілля зі США: усе, що відомо