Франківський викладач встановив рекорд України – більш як добу читав лекцію
Франківський викладач встановив рекорд України – більш як добу читав лекцію 5 канал

Франківський викладач встановив рекорд України – більш як добу читав лекцію

Читайте по-русски
За лекцією увесь час пильно стежив представник Національного реєстру рекордів України

Найдовша лекція в Україні. Національний рекорд встановили в Університеті Короля Данила в Івано-Франківську. 24 години і 5 хвилин проректор вишу Олег Андрухів читав студентам лекцію на тему "Держава".

Щогодини викладач робив п'ятихвилинні перерви. Слухачі могли вільно заходити та покидати аудиторію у будь-який час. Щоправда, деякі ентузіасти таки витримали цілу добу – від початку і до завершення.

Студенти зізнаються, зі сном боролися за допомогою кави та жартів. За лекцією увесь час пильно стежив представник Національного реєстру рекордів України, який і зафіксував досягнення.

"Якщо я скажу, що це було легко, то я злукавлю. Найважче було – період 5-6 ранку. Вже було, що хилило трішки на сон. Але сам матеріал був досить цікавий. Тому що він усе-таки стосувався нашої держави", – зазнається студентка Анна Зеленчук.

Сам рекордсмен зазначив: "Щасливий, що вистачило майже голосу. Те, що я протримаюся 24 години на ногах – я був впевнений, бо вже не один раз доводилось. Радий, що вистачило матеріалу. Ну і найголовніше – радий, що було кому слухати. Як кажуть артисти: співай, раз є кому тебе слухати".

Попередній матеріал
"Не так страшно, як на схід": 250 українських миротворців вирушили до Конго – включення зі Львова
Наступний матеріал
Військові успішно випробували ракети "Вільха-М" і "Вільха-Р" – подробиці
Loading...