Марина Порошенко
Марина Порошенко фото Європейська солідарність

Фонд Порошенка передав у вінницькі лікарні 1,5 тис. захисних костюмів та 300 захисних окулярів

Читайте по-русски
Медичний персонал зараз працює із надмірним навантаженням, кажуть лікарі

У Вінницьку центральну районну лікарню та Вінницьку міську лікарню номер 1 передали 1500 комплектів захисного одягу та 300 захисних окулярів від Фонду Порошенка та компанії "Рошен", інформує пресслужба "Європейської солідарності".

"Ми дякуємо Фонду Петра Порошенка, який не просто благодійник, меценат, а він курує цю лікарню. І якщо б не він, то можливо ми б і не відкрилися у той час, 8 місяців назад. І на сьогоднішній день поповнюється наша лікарня засобами та обладнанням", – головний лікар Вінницької центральної районної лікарні Олександр Кривов’яз

Головлікар також повідомив, що медичний персонал зараз працює із надмірним навантаженням, медики почали хворіти на коронавірус і вже, на жаль, є померлі.

Він додав, що районна лікарня приймає пацієнтів зі станом середньої і важкої тяжкості. "Ми починали з 80 ліжок. На сьогоднішній день ми маємо 150 ліжок і маємо розширитися до 180 ліжок", – сказав він. Головлікар повідомив, що наразі почали вирішувати питання щодо обладнання в лікарні кисневих станцій.

Голова Вінницької територіальної організації партії "Європейської солідарності" Андрій Гижко, який передавав захисний одяг та окуляри, зауважив, що костюми виготовлені українським підприємством і мають всю необхідну міжнародну сертифікацію.

"Це була ініціатива Марини Порошенко – налагодити в Україні виробництво. За короткий період часу вони вже мають сертифікат ІСО. І це говорить про те, що ці костюми якісні. Вже не треба кошти з України платити за кордон. Взагалі цим мала б займатися влада. За 8 місяців можна було б розгорнути і налагодити таке виробництво. В нас є достатньо потужностей, щоб пошити костюми, маски захисні. Порошенко ініціював, щоб в Україні почали шити захисні костюми, які мають відповідні сертифікати, відповідні ступені захисту. І нічим не поступаються іноземним аналогам", – наголошує Андрій Гижко.

Він також повідомив, що в Україну прибули перші 12 кисневих концентраторів, закуплені командою Порошенка. "Як і обіцяв Петро Порошенко – до кінця цього року Україна отримає кисневі концентратори, які врятують сотні життів", – зазначив він.

Андрій Гижко також зазначив, що у Вінницьку міську лікарню номер 1 передадуть 500 захисних медичних костюмів та 200 окулярів.

Вітчизняне виробництво захисних костюмів розпочалося у жовтні цього року завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку. Одне з українських підприємств закупило необхідне іноземне обладнання, а компанія "Рошен" та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії – 27 тисяч костюмів, які передають в українські лікарні, повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, напередодні у лікарні відправили перші 12 кисневих концентраторів від п'ятого Президента Петра Порошенка.

Попередній матеріал
Посли країн G7 висловили підтримку приватизації в Україні
Наступний матеріал
У Парижі розпочалися масові акції протесту: є потерпілі – поліція застосувала сльозогінний газ
Loading...