Фото dpsu.gov.ua

Для кримчан дещо змінять процедуру в'їзду на материкову Україну: що саме і з якою метою

  Читайте по-русски
  Моніторинг проводитимуть на КПВВ на адмінмежі з півостровом у формі анонімного анкетування

  Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України вирішило провести моніторинг мети поїздок жителів анексованого Росією Криму на материкову Україну. Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на першого заступника глави відомства Юсуфа Куркчі.

  Він сказав, що моніторинг буде проводитися найближчим часом на контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адмінмежі з півостровом у формі анонімного анкетування.

  Куркчі каже: "Це дозволить більш ретельно проаналізувати ті проблеми, з якими звертаються і з якими стикаються мешканці в окупованому Криму і визначити тенденції".

  Також він повідомив, що за даними проведенного в минулому році попереднього моніторингу, основна частина жителів півострова вирушає на материкову Україну з метою вирішення проблем документування, інша – за отриманням медичних послуг.

  Куркчі додав: "Є певна категорія людей, яка пов'язана з навчанням. І дуже маленька частина перетинає адмінкордон, щоб поїхати далі – на відпочинок або в інших справах".

  Як повідомляв 5.UA, Джемілєв пропонує зробити Стамбульський формат, який би зайнявся питанням деокупації Криму. 

  Попередній матеріал
  Українські синхроністки здобули ще три золота у Суперфіналі Світової серії в Угорщині
  Наступний матеріал
  Поліція назвала ймовірні причини вибуху в центрі Києва
  Loading...