5 канал

Чотириколісний лабутен і шалена маршрутка: У Черкасах вперше відбулися перегони "Крутий спуск" – відео

Неодмінна умова організаторів – усі машини мають дістатися фінішу

Бетмобіль, чотириколісні підбори та навіть пришвидшена сумка на коліщатах – у Черкасах вперше відбулися перегони "Крутий спуск". Проїхалися на саморобному транспорті 15 команд. Вони змагалися у креативності, швидкості та довжині подоланої дистанції. Ініціював незвичне змагання місцевий автомобільний клуб. Деталі дізнавалася журналіст "5 каналу" Яна Лимаренко.

Це шалена маршрутка "Петро". Її розробники – команда черкаських однодумців BusMotors. Автобус – це пародія на черкаський громадський транспорт – в місті нещодавно стався казус, коли колесо відпало в маршрутці.

У своїй перемозі у перегонах "Крутий спуск" впевнена і єдина жіноча команда. Вони самостійно сконструювали авто-лабутен.

Учасниця змагання Олена Пальчик говорить: "Захотелося створити саме жіночий автомобмль. Спочатку ми хотіли зробити лабутен, але так як в процесі ми зрозуміли, що лабутен у нас не вийде, то зробили китайську пародію".

Довжина траси – 150 м. Пілоти мають подолати перешкоди та трамплін. Переможе той, хто найшвидше проїде дистанцію. 

Усі конструкції – без двигуна та частин справжнього автомобіля. Адже вага саморобок за правилами не може перевищувати сто кілограмів. Матеріал будь-який: інженери-аматори використовують залізо, пластик, ба навіть пінопласт. Неодмінна умова організаторів – усі машини мають дістатися фінішу.

Організатор перегонів Андрій Яроменко розповідає: "Ми хочемо радувати мешканців нашого міста новими ідеями, новими віяннями. Ми бачили такі проекти за кордоном, ось хочемо їх реалізововать в нас в місті".

Журі оцінювало автоконструкції за трьома показниками: креативність, швидкість і довжина дистанції. До фінішу доїхали усі 15 "тачок", а от перше місце дісталося черкасцеві на бетмобілі. Ще три учасники здобули першість та подарунки. Організатори планують зробити такі перегони щорічними.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Черкаси, "5 канал"

Попередній матеріал
Смертельне ДТП біля церкви у Львові скоїв екс-співробітник правоохоронних органів
Наступний матеріал
"Хірурги працюють в парі з Богом": У зоні АТО записали відеопривітання з нагоди Дня медичного працівника
Loading...

У Мережі з’явилися яскраві фото з Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів у Львові

Україна хоче спільно з Чехією випускати автомобілі Skoda

Поліцейські Mitsubishi Outlander дісталися Запоріжжя: хто отримає нові авто