5 канал

Небезпечні трюки та свист гальм: У Каневі фестиваль "Тарасова Гора" зібрав мотолюбителів із 16 країн світу – відео

Щорічний фестиваль пройде вже 15 раз

Небезпечні трюки, запах палених шин та свист гальм – 8 тисяч байкерів фестивалять у Каневі на Черкащині. 15-й щорічний фестиваль Тарасова Гора зібрав мотолюбителів із 16 країн світу. Гулятимуть цілий тиждень. Як саме – розповість журналіст "5 каналу" Яна Лимаренко.

8 тисяч мотоциклів. Раритетні та сучасні, за кілька тисяч гривень та десятки тисяч доларів. Байкерів із 16 країн світ об'єднав фестиваль "Тарасова гора".

Андрій та Славомир демонструють шалені трюки на байках. Вони уже 10 років вправляються у майстерності дрифту і станту – їзди на одному колесі.

Поруч із українськими байкерами – майже півтисячі іноземців із 15 країн світу. Мілтор Міллер щоб дістатися "Тарасової Гори" перетнув океан. 

Байкер із США каже: "Я приїхав із Маямі. Спочатку плив на пароплаві, далі проїхав усю Європу, щоб відвідати фестиваль. Вперше приїхав сюди кілька років тому, і відтоді повертаюся знову і знову, бо тут дуже круто". 

Серед тисяч мотоциклів і щоденний транспорт Андрія Бобиря. Його військовому мотоциклу – уже перевалило за 30 років. Він цілком бойовий – тут і кріплення для гвинтівки і коляска для стрільця.

Байкерський "фестиваль фестивалів": У Каневі проходить "Тарасова Гора" – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Серед байкерів є і дівчата. Ірина Онищенко фестивалить у Каневі уже 5-й рік поспіль. "Ми всі любимо драйв, ми всі любимо жити цим життям, цим вогнем, ми всі катаємося, як чоловіки, так і жінки. 

Організатори згадують, перший байкерський зліт на Тарасовій горі налічував близько вісімдесяти учасників. Нині братерська команда  збільшилась у 100 разів і розширилась на всі континенти.

Ашот Арушанов, організатор фестивалю, говорить: "У нас цього року взагалі фестиваль фестивалів. У нас в рамках тараски проходить фестиваль ретромотоциклів, перегони, купа майстер-класів, всілякі там танці, гімнастика, йога".

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Черкаси, "5 канал"

Попередній матеріал
Коболєв: У випадку відновлення співпраці з "Газпромом", російський газ для України буде найдешевшим
Наступний матеріал
Ворог гатив із мінометів, БМП та ПТРК: двоє бійців поранено
Loading...

Вбивство мотоцикліста у Києві: підозрюваному обрали запобіжний захід

Королеви байків: красуні влаштували мото-пробіг Києвом

Показ техніки, концерт та польова кухня: чим дивували місцевих бійці 59-ї мотопіхотної бригади