Труна, ілюстративне фото

Через кордон з Росією на Донбасі вночі пронесли труну – місія ОБСЄ

За день до цього на кордоні помітили карету швидкої допомоги та щонайменше 5 машин пожежників

Спостерігачі ОБСЄ, які розміщуються в районі російських прикордонних пунктів "Гуково" і "Донецьк" у Ростовській області РФ, зафіксували перетин українсько-російського кордону на сході групою осіб. Невідомі проносили на руках труну. Про таке йдеться в тижневому звіті СММ ОБСЄ, оприлюдненому 31 липня.

"31 липня о 04:12 на прикордонному пункті пропуску "Донецьк" група з чотирьох чоловіків і жінки пішки увійшла на прикордонний пункт з Російської Федерації, несучи в руках труну і великий похоронний вінок. Вони пройшли прикордонні процедури та перетнули кордон в Україну. Спостережна місія зі своїх позицій не могла з'ясувати, чи була труна відкритою, і чи було в ній тіло", – зауважили спостерігачі.

Також вони зазначили, що 30 липня ранком на прикордонному пункті "Гуково" помітили пожежну машину, яка рухалася у бік окупованої Росією частини Донбасу. За кілька хвилин з території РФ примчала карета "швидкої" та рушила на Донбас. Сталося це близько дев’ятої ранку.

Утім, спостерігачі не певні, чи справді ці автівки перетнули українсько-російський кордон, чи перебували у "сліпій зоні" за головною будівлею прикордонного пункту. Туди прохід представникам СММ ОБСЄ заборонений.

Того самого дня вже о 12:40 ще п'ять пожежних машин приїхали на прикордонний пункт "Гуково" з Росії, зупинилися на вихідній смузі по дорозі в Україну та невдовзі після цього повернулися до РФ.

Уже надвечір спостерігачі побачили, як карета "швидкої" з номерними знаками РФ приїхала з української території та перетнула кордон в РФ. Згодом за нею прослідувала і пожежна машина. Що саме сталося на тимчасово непідконтрольній території Донбасу – достеменно невідомо.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Ніби вимерло все": у мережі з'явилися кадри з окупованого Донецька – ФОТО

Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/
Окупований Донецьк
/

Попередній матеріал
В Африці вбили російських документалістів, які знімали фільм про ПВК "Вагнер"
Наступний матеріал
Геращенко розповів, як затримали підозрюваних у вбивстві ветерана АТО "Сармата"