Ветеран АТО відкрив танцювальну школу в Черкасах
Ветеран АТО відкрив танцювальну школу в Черкасах 5 канал

"Був військовим, а став бі-боєм і пол-денсером": у Черкасах ветеран АТО навчає танців сотні дітей

Головна мета – дати можливість молоді обирати активне дозвілля і замість комп'ютерних ігор спробувати себе в танцях та спорті

Брейк-дансу і танців на пілоні навчає колишній АТОвець дітей на Черкащині. Демобілізований прикордонник Петро Скитиба із Золотоноші з початком бойових дій на сході України був мобілізований у першу хвилю. Служив у складі зенітно-ракетної батареї Білоцерківського полку. Після демобілізації – створив військово-патріотичний табір для дітей. Тепер вирішив взятися за створення спорт-клубу і навчає танців сотні дітей.

"Перше заняття моє було… це я вів секцію стрільби з пневматичної зброї. Ось якраз тут і є ці старі гвинтівочки", – демобілізований військовослужбовець Петро Скитиба розповідає, ще рік тому тренував охочих у тирі. Потому, разом із побратимом, окрім військово-патріотичного клубу вирішив заснувати ще й спортивний.

Я завжди любив теніс і так от ці тенісні столи, по суті, тут і з'явилися. Коли з'явилася можливість їх купити – ми не думали ні хвилини", – згадує співвласник клубу, теж демобілізований військовослужбовець Юрій Бобрицький. Головна мета – дати можливість молоді обирати активне дозвілля та замість комп'ютерних ігор спробувати себе в танцях та спорті.

Саме Петро вирішив відкрити в клубі ще й нові секції – брейк-дансу і танців на жердині. Тренерів у місті не знайшов. Тож чоловікові самому довелося півроку опановувати пілонний спорт і вивчати акробатичні та силові танцювальні трюки. Шуткує: "Я був військовим, а став бі-боєм і пол-денсером".

Нині тренування на пілоні відвідує майже сотня дорослих та дітей. Найменшій танцівниці – сім років. Акробатикою на жердині Марічка Симеліт займається від дня відкриття секції. Каже: "Подобається. Бо це круто". Її мати Олеся запевняє: "Успіхи колосальні. Ви бачили, наскільки в неї гарна розтяжка стала, наскільки їй силові вправи добре ідуть. Дуже гарно вона танцювати почала".

Як тільки випадає нагода, Петро залюбки й сам тренується на пілоні. У планах колишнього бійця є навчання ще одного напряму – хіп-хопу – та створення танцювального колективу для участі у змаганнях.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Станцювали просто в потязі: У Бразилії вирішили оригінально відзначити день самби – ФОТО

Попередній матеріал
Нетрадиційна традиція: у Львові історію народження Христа показали модернізованим шоу-вертепом
Наступний матеріал
Єнін: Саакашвілі відмовився надати зразки своєї мови для експертизи "розмов з Курченком"
Loading...