5 канал

Бійці АТО та матері зниклих вояків з криками "Ганьба" зірвали сесію Криворізької міськради

Вони вимагали розглянути питання про матеріальну допомогу родинам зниклих на сході військових

У середу, 26 липня, бійці АТО та матері, чиї діти зникли безвісти на сході України, зірвали сесію Криворізької міської ради. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, учасники акції вимагали від депутатів розглянути питання про матеріальну допомогу їхнім родинам. Зокрема, до третьої річниці Іловайського котла, 29 серпня, вимагали виплатити з місцевого бюджету всім родинам загиблих учасників АТО по 100 тисяч гривень. Ще по 50 тисяч гривень – тим родинам, чиї близькі зникли безвісти або перебувають в полоні бойовиків.

"Ми прийшли сюди для того, щоб поставили наше питання щодо полонених, про допомогу. Оскільки вже наприкінці серпня діти будуть 3 роки перебувати у полоні, не визволені, їм вже не будуть платити жодну допомогу. На що жити матерям, жінкам, дітям без грошей?" – обурюється мати полоненого бійця АТО Людмила Маринчук.

Бійці АТО та матері, які прийшли на засідання, хотіли особисто бути присутніми під час голосування за це рішення. Однак охоронці не пускали їх до сесійної зали. Це спричинило штовханину.

У результаті депутати відмовилися розглядати це питання. Обурені відвідувачі влаштували штовханину і в сесійній залі, тоді міський голова вирішив закрити засідання.

Секретар Криворізької міськради Сергій Маляренко пояснює: "Ті мами, які прийшли, їх 100% не цікавили питання міста. Вони не прийшли на сесію подивитися, як вирішуються питання міста. Вони прийшли, аби вирішити своє питання. Ми не відмовлялись розглядати його, проте всьому свій час". 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Орлята" у небі: як відточують майстерність екіпажі винищувачів Міг-29 та Л-39
Наступний матеріал
"Зробили більше, ніж могли": як українські льотчики гасили масштабні пожежі у Чорногорії
Loading...