5 канал

"Зробили більше, ніж могли": як українські льотчики гасили масштабні пожежі у Чорногорії

У Чорногорії вони перебували кілька днів і провели понад півсотні бойових вильотів

Українські рятувальники повернулися із відрядження з Чорногорії. Там вони допомагали колегам гасити пожежу в горах, нагадує кореспондент "5 каналу". 

Допомога українських рятувальників у гасінні пожеж була дуже важливою. У цьому запевняють представники Чорногорської амбасади. Зокрема, вони кажуть, що допомога з України прибула дуже вчасно. Кілька днів відтермінування мали б критичні наслідки для країни, що потерпала від пожеж.

Близько 16:00 літак з українськими надзвичайниками приземлився в аеропорту на Київщині. Пілоти, яким довелося гасити пожежі у Чорногорії, були дуже втомленими, оскільки працювати довелося у надскладних умовах.

"Враховуючи те, що це гори, і там суцільний дим та вогонь, можете оцінити ситуацію. У перший день ми зробили навіть більше, ніж могли… Загалом скинуто 424 тонни води", – розповідає начальник управління авіації ДСНС Ігор Рунаєв.

Загалом семеро українців перебували на борту "рятівного літака". У Чорногорії вони перебували кілька днів і провели понад півсотні бойових вильотів.

Нині ж масштабну пожежу у Чорногорії спільними зусиллями вдалося локалізувати, і країна може впоратися із загорянням власними силами. 

Додамо, що разом із українським екіпажем у Чорногорії також працювали команди зі Швейцарії, Болгарії, Ізраїлю, Хорватії.

Пожежі охопили Чорногорію: український екіпаж прибув на допомогу - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бійці АТО та матері зниклих вояків з криками "Ганьба" зірвали сесію Криворізької міськради
Наступний матеріал
Смерть майже 50 людей: у Харкові до суду передали справу про сурогатний алкоголь
Loading...