Вшанування жертв подій 2 травня 2014 року в Одесі
Вшанування жертв подій 2 травня 2014 року в Одесі 5 канал

Без сутичок не обійшлося: як в Одесі вшановують жертв трагедії 2 травня 2014 року

Читайте по-русски
Цьогоріч масових акцій не влаштовують через карантин

Шості роковини трагедії в Одесі – 2 травня 2014 року в місті сталися сутички між проросійськими сепаратистами та патріотично налаштованими містянами. Тоді згорів будинок профспілок на Куликовому полі. Загалом загинули 42 людини.

Їхню пам'ять нині і вшановують одесити. Цьогоріч масових акцій не влаштовують через карантин. Люди з квітами йдуть до Куликового поля. Однак на територію правоохоронці пускають лише по двоє і лише в масках. Нині перед огорожею зібралися близько півсотні людей.

"Знаходяться представники безпосередньо територіальних відділів поліції, які у разі необхідності будуть перевіряти, якщо є якась підозра. А ми виконуємо резолюцію МОЗ і запускаємо разом не більше двох осіб. Якщо немає масок, у нас є з собою – будемо видавати кожному", – відзвітував старший інспектор відділу превентивної комунікації ГУНП в Одеській області Олександр Яценко.

Втім, не минулося і без штурханини. Почубилися блогер і місцевий мешканець. Журналіст підійшов, щоб взяти коментар. Натомість чоловік відповів нецензурною лексикою. Зав'язалася сутичка. Однак чоловіків дуже швидко вгамувала поліція.

Дивіться також: ООН дала оцінку розслідування трагедії 2 травня в Одесі

Попередній матеріал
Бунт підприємців: як відреагував уряд на відкритий протест малого бізнесу – "Копійка до копійки"
Наступний матеріал
"Привіт" від Зеленського і мітинг біля стін поліції: наслідки пом'якшення карантину у Черкасах
Loading...