Акція протесту
Акція протесту 5 канал

8 місяців без зарплати: портовики перекрили дорогу "Чорноморськ – Одеса"

Читайте по-русски
Люди кажуть: не раз зверталися до Офісу генерального прокурора, судів та керівництва держави, але все марно

Автодорогу Чорноморськ – Одеса перекрили мітингувальники. Понад сотню портовиків вимагають повернути заборгованість за 8 місяців, інформує "5 канал".

Гроші вимагають від компанії LLC European Agro Investment Ukraine. Два роки тому державний Чорноморський порт передав їй в оренду один із терміналів. Уже за рік у компанії почалися фінансові труднощі. Тож виплати за усіма зобов'язаннями – оренди за нерухоме майно, обладнання, податків та зарплати припинилися. Загалом, без грошей тепер приблизно 250 працівників.

Люди кажуть: не раз зверталися до Офісу генерального прокурора, судів та керівництва держави, дотепер – марно. До пікетувальників керівники підприємства не вийшли.

"Особисто я ось 7 місяців без зарплати, є люди, які 8 – що сказати, добре, що я у свого сина на шиї. Далі, якщо не будемо почуті владою, а нас вони просто не чують, ми будемо змушені перекривати траси обласного значення, ми цього не хочемо, ми не хочемо людям проблем", – говорить Олена Данілейчук, учасник акції.

"У грошах це більше 15 млн грн на сьогоднішній день. Виконавча служба всім документи видала, що ми маємо право вимагати нашу зарплату, але зажадати не з кого. Ми були в Києві, у нас прийняли заяву, сюди направили папір, щоб було вироблено розслідування, але почався карантин і тепер всі перекриваються карантином, а люди залишаються як і раніше без зарплати і без грошей", – каже Сергій Сілінській, учасник акції.

Нагадаємо, медики "швидких" пікетують у Харкові. Працівники медзакладу вимагають 300-відсоткової надбавки за роботу з недужими на COVID-19. Учасники акції зібралися на подвір'ї центру медицини катастроф.

Попередній матеріал
Законопроєкт щодо подвійного громадянства в Україні: про які ризики говорять нардепи – включення
Наступний матеріал
Пацієнтські організації вимагають звільнення Степанова через блокування закупівлі ліків для тяжкохворих
Loading...

У Харкові пікетують медики "швидких" – вимагають обіцяних надбавок і належного захисту

"Не помремо від вірусу, то помремо від голоду": перевізники вийшли на акції протесту по всій України

"Не дають заробити навіть на існування": у Тернополі перевізники пікетували ОДА

Акція протесту перемістилася під будівлю МОЗ: до учасників вийшов Віктор Ляшко

Мітинг під Кабміном: протестувальники перекрили дорогу в урядовому кварталі

"Людям треба якось добиратися до роботи": в Одесі перевізники вийшли на протест