Олександра Клітіна
Олександра Клітіна Facebook

Звільнена за чати з "Джокером": Клітіна бурхливо і з вимогами відреагувала на усунення її з посади

Читайте по-русски
Вона у своєму фейсбуці зазначає, на своїй посаді заважала та чинила спротив непрозорим діям та корупції у Міністерстві інфраструктури та "Укрзалізниці"

Чергового брифінгу не даватиме, вимагає звільнення керівництва "Укрзалізниці" та чиновників Міністерства. Так відреагувала на своє звільнення ексзаступниця міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександра Клітіна, передає "5 канал".

Переконує, з посади її усунули саме через оприлюднене листування з пранкером "Джокером". Вона у своєму фейсбуці зазначає, на своїй посаді заважала та чинила спротив непрозорим діям та корупції у Міністерстві інфраструктури та "Укрзалізниці".

Наголошує, якщо чільник профільного Міністерства Владислав Криклій вважає листування з "Джокером" правдою, то й інші фігуранти – секретар Андрій Галущак та чільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов – повинні теж бути звільненими, висловилася Клітіна.

Нагадуємо, напередодні Кабмін погодив звільнення ексчиновниці. Її прізвище стало відоме після оприлюдненого листування з пранкером "Джокером". Вважаючи, що спілкується з гепрокурором, Клітіна заявила, що їй важко працювати з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм. Говорила про тиск, розповідала, що сама хотіла б здобути посаду міністра транспорту та інфраструктури.

Криклій відреагував на опубліковане листування. Закиди своєї заступниці щодо корупції відкинув та пояснив її поведінку кар'єрними амбіціями. Саме Криклій і ініціював звільнення своєї заступниці на засіданні уряду.

 

Попередній матеріал
За "законом Савченко": екскомандира "Беркута" випустили з-під варти
Наступний матеріал
Українцям спростили умови в'їзду до Ізраїлю
Loading...

ДБР просить зняти недоторканність із Федини – як відреагувала депутат

Судимий за зґвалтування: з партії "Слуга народу" виключили вже третього депутата

"Спроби залякати опозицію в Україні – це привід для занепокоєння в ЄС": Туск про касетний скандал у ДБР

Коли президент і його команда займаються шоу на рівні дешевого цирку, цей цирк б'є по них самих – Омелян

Разумков прокоментував запис розмови "слуг" із криворізькою поліцією

Криклій прокоментував скандал навколо листування свого заступника з пранкером (оновлено)