Нормандський саміт
Нормандський саміт Facebook / Офіс Президента України

Зустріч політичних радників "нормандської четвірки": Росія намагалася виключити себе зі сторін конфлікту на Донбасі

  Читайте по-русски
  В Українській делегації ТКГ впевнені, зустріч не дала результатів

  Представники Росії під час зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" 26 травня вкотре намагалася заперечити, що є безпосереднім учасником війни. Про це повідомляє Українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з питань Донбасу.

  Зазначається, що консультації відбулися відеозв'язком напередодні, переговори ініціювала українська сторона. Попри тривалі перепалки, позиція Києва залишилася незмінною: необхідно якнайшвидше повернутися до повного та всеосяжного припинення вогню. Також важливо продовжити діалог у межах переговорів лідерів "нормандської четвірки" – України, Росії, Німеччини та Франції. Наступне засідання заплановане на 9 червня.

  Нагадаємо, минулого місяця біля українського кордону спостерігалася ескалація російських військ та техніки. Згодом РФ відвела техніку, але війська залишилися. 12 травня міністр оборони Андрій Таран під час безпекового форуму заявляв, що Росія може завдати Україні ракетного удару будь-якої миті. Тоді терміново скликати зустріч політичних радників і міністрів закордонних справ "нормандської четвірки" закликав Андрій Єрмак, керівник Офісу президента. 

  Попередній матеріал
  Верховна Рада може визнати Лукашенка загрозою міжнародній безпеці – вже з'явився текст постанови
  Наступний матеріал
  В Україну з Румунії намагалися ввезти велику партію зброї та боєприпасів
  Loading...