Брифінг після засідання РНБО
Брифінг після засідання РНБО president.gov.ua

Знову "провокація" і "шлях до миру", а далі про коронавірус: про що Зеленський говорив на брифінгу

Читайте по-русски
Після короткого коментаря про ранкову атаку – президент майже одразу перейшов до теми коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський мимохідь взяв участь у брифінгу за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони. Головною темою брифінгу був ранковий напад російсько-окупаційних військ на Донбасі.

Спробу штурмувати позиції Об'єднаних сил глава держави вкотре назвав "провокацією", яка "не змінить курсу на припинення війни".

"У нас було засідання РНБО. На порядку денному були й інші питання, але ми почали з провокації, яка відбулась сьогодні вранці на контактній лінії. Хочу вам сказати, що в нас потужна армія. Провокації бувають, армія, відповідно, сильно відповіла ", – заявив він.

Додав, що ситуація повністю контролюється, і тільки з сильною армією можна сідати за стіл переговорів. Висловив співчуття "нашому одному загиблому бійцю" і побажав, аби у поранених "усе було добре".

"Ми впевнені, що ця провокація не змінить курс. Тому що тільки з сильною армією можна сідати за стіл переговорів. Курс до того, що ми йдемо, впевнено наближаємося до припинення війни, до миру", – зазначив президент.

Після короткого коментаря про військові дії на сході Країни – майже одразу перейшов до теми коронавірусу та ситуації з евакуацією громадян України. Інших коментарів щодо російської агресії на Донбасі, ескалації та порушення режиму "тиші" окупантами або реакції української влади на цей акт агресії – глава держави не надав.

Водночас пообіцяв особисто привезти евакуйованих з китайського міста Ухань українців в особняки політиків у Конча-Заспі, якщо ті будуть "перекривати дороги й підбурювати людей".

Як повідомляв 5.UA, штаб ООС оприлюднив уточнені дані щодо ранкової атаки окупанта: 164 снаряди 120-го міномета та 56 пострілів із танків.

Попередній матеріал
Це відбувається на ділянці розведення військ, кого тоді розвели? – Гончаренко про загострення на фронті
Наступний матеріал
Це нагадування Путіна, що будь-якої миті можуть включити м'ясорубку – політексперт про загострення на Донбасі
Loading...