Руслан Хомчак
Руслан Хомчак 5 канал

Хомчак: Сьогодні була не провокація, ворог хотів захопити спостережні пости

Читайте по-русски
Раніше президент Зеленський відреагував на російську атаку – назвав її провокацією

Ранковий наступ російсько-окупаційний сил на Донбасі був не провокацією – це була спроба захопити спостережні пости Об'єднаних сил. Про це на брифінгу за результатами засідання РНБО заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

"Сьогодні була не провокація, сьогодні вони реально... Сьогодні п'яті роковини дебальцевських подій, і для супротивника... Вони це показують для всього їх світу, що це була їхня перемога. І сьогодні ми розцінюємо так, що вони хотіли ці спостережні пости захопити, показати, напевно, своєму населенню, перед ким вони звітують, що "ми можемо, ось ми захопили, просунулися вперед на 500 метрів, на 300 метрів", – зауважив Хомчак, відповідаючи на запитання, як Генштаб відрізняє провокації від спроб прориву.

Він також додав: "Це війна, і для воюючих дорогий кожен метр. В оперативному плані – це нічого не змінює в обстановці. Але для людей, які на війні, кожен метр, який вони обороняють, він политий кров'ю і дуже дорогий".

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський ранковий бій на "Бахмутці" назвав провокацією та продовжив розповідати про завершення війни.

Дивіться також відео брифінгу:

Попередній матеріал
На брифінгу Генштабу був присутній журналіст, якому за дискредитацію ЗСУ було заборонено в'їзд в Україну
Наступний матеріал
Круглий стіл: "Чи можливо розміняти Крим на Донбас – сценарії війни і миру з Росією"
Loading...