Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал / Час. Підсумки тижня

"Знову буде популізм": чого очікують народні депутати від звернення Зеленського до ВР – включення

Читайте по-русски
Звернення Володимира Зеленського триватиме близько години

Із традиційним щорічним посланням до Верховної Ради виступить сьогодні Президент України. Звернення Володимира Зеленського триватиме близько години. Про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков.

Володимир Зеленський розповість про стратегічні напрямки розвитку країни. Крім того, очікується, що президент закличе українців дотримуватися карантину, про стратегічний розвиток Донбасу, про створення кримської платформи та розвиток ЗСУ.

Однак в опозиції очікують, що виступ Зеленського буде популістичним. 

"Хотіла б, щоб він зробив заяви про те, чим він буде займатися і куди буде рухатися країна. Можливо у нього вже за цей час з'явився досвід і  радники зрозуміли свої помилки. Хотілося б, зоб президент сьогодні виглядав президентом", – зауважила депутатка "ЄС" Ніна Южаніна.

"Хотілося б почути від президента, як країна буде працювати далі. У всіх регіонах люди задають це єдине питання", - каже депутат "Голосу" Ярослав Железняк.

До того ж у ВР сьогодні має прийти міністр охорони здоров'я Максим Степанов, він має відзвітувати про заходи щодо протидії епідемії коронавірусу в Україні. Після того депутати розглянуть проєкт постанови щодо заходів протидії поширенню COVID-19 і захисту держави від негативних наслідків пандемії.

Нагадаємо, у Комітеті виборців України занепокоєні рішенням президента України Володимира Зеленського проводити опитування під час місцевих виборів 25 жовтня. У КВУ кажуть, що це суперечить виборчому законодавству.

Попередній матеріал
Засідання Верховної Ради: звернення Володимира Зеленського – трансляція
Наступний матеріал
На Луганщині та Донеччині на 100% завантажені заклади для лікування хворих на коронавірус
Loading...

Нардеп Синютка пояснив, чому Україні більше пасує президентська республіка – "Гончаренко рулить"

Понад 30 "НЕкумів": як Зеленський оточив себе "кварталівцями" і чому скаржиться на кадровий голод

Рада позачергово збереться на вимогу Зеленського (оновлено)