Скріншот відео

Зняття недоторканності з Колєснікова підтримав регламентний комітет: у чому ГПУ підозрює опоблоківця

Під час засідання декілька разів доходило до словесних перепалок між Генпрокурором і нардепом

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради розглянув подання щодо згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від Опозиційного блоку Дмитра Колєснікова. Його направила Генпрокуратура. Тепер депутати ухвалили рішення, яке дозволяє подання голосувати в парламенті.

На засіданні був присутній Юрій Луценко. Також прийшов і прокурор, який працював над розслідуванням справи.

"Питання практично знищення оборонного підприємства, яке мало би забезпечувати нашу армію ракетами "Смерч", "Ураган", "Град", але не може цього робити через відповідальні дії керівництва управляючого агентства, яке довело до часткової приватизації промислового комплексу, знищення промислового потенціалу, а відтак наш фронт залишився без підтримки частини військово-промислового комплексу", – заявив Генпрокурор.

Сам Колєсніков усі закиди спростовує. Каже, що на момент, коли цехи заводу приватизували, – він був на іншій посаді. До того ж, за його словами, ніякого оборонного виробництва там не відбувалося.

"Чим менше часу залишається до виборів, тим більшу активність проявляє правоохоронна система. Вигадуються нові кримінальні справи. На жаль, для мене, – настала черга для моєї скромної персони. ГПУ стверджує, що у 2012 році я як глава Агентства з управління майном, посприяв незаконному відчуженню, на користь територіальної громади Дніпропетровська, майно, яке перебувало на балансі Науково-дослідного інституту трубної промисловості. Ніякого зловживання владою з мого боку не було і бути не могло", – наголосив Колєсніков.

Під час засідання декілька разів доходило до словесних перепалок між Генпрокурором і опоблоківцем. Сам Луценко доволі емоційно реагував на слова нардепа.

Попередній матеріал
Зустріч Президента з членами Центрвиборчкому – відео
Наступний матеріал
Голлівудські шевелюри і крихітні костюмчики: як у Львові обирали найкрасивішу морську свинку

Комітет Ради підтримав подання Луценка проти опоблоківця Дунаєва, однак має зауваження – подробиці

Луценко просить Раду зняти недоторканність із трьох депутатів Опоблоку

"Віддали "жулью" два заводи": Луценко з Колєсніковим влаштували сварку на засіданні комітету Ради

Розгляд подання на "опоблоківця" Вілкула: засідання комітету ВР – відео

Розгляд подання ГПУ на нардепа Колєснікова: засідання комітету ВР – відео

Неуважність бійців і 2 конструктивні недоліки: чому вибухають українські "Молоти"