Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Зміна влади у США відкриває для України можливості пожвавити зусилля для членства в НАТО – Порошенко

Читайте по-русски
За словами лідера "Європейської Солідарності", готовність увійти до міжнародної організації залежить лише від України

Зміна влади у Сполучених Штатах Америки відкриває для України можливості пожвавити зусилля задля членства в НАТО, вважає П'ятий Президент України Петро Порошенко, передає "5 канал".

Але готовність увійти до міжнародної організації залежить лише від нашої держави.Два роки тому Верховна Рада затвердила Європейський та Євроатлантичного курс України, але тепер відносини із Європейським Союзом у періоді кризи, – каже лідер "Європейської Солідарності". Євроатлантична інтеграція передбачає покроковий план. Потрібно, зокрема реалізувати судову реформу та припинити знищення антикорупційних структур.

"Байден на цьому шляху не буде переставляти ноги Зеленському. З Планом дій щодо членства в НАТО ніхто за нами бігати не стане. Саме ПДЧ формально запускає механізм приєднання України до Альянсу. Потрібні кроки для зміцнення довіри з партнерами по НАТО: такі як наприклад, розслідування зливу росіянам інформації про спецоперацію із затримання вагнерівців. Ми свого часу витратили не один рік, щоб переконати наших західних партнерів, в тому числі із розвідувального товариства, що у нас секрети більше не течуть в Москву. А тут такий ляп, який це все перекреслює і підриває довіру", – каже лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко.

Нагадаємо, П'ятий Президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вважає, що після рішення РНБО щодо санкцій причетним до терористичної діяльності особам мають бути негайно вручені підозри і обраний запобіжний захід. 

 

Попередній матеріал
Як скасовують українську мову – "На власні очі"
Наступний матеріал
"Це питання не до Байдена": Порошенко озвучив покроковий план членства України в НАТО
Loading...

Справа проти Байдена в Україні: брифінг адвокатів Порошенка

Лідер "ЄС" застеріг владу від тиску на українські патріотичні телеканали

Ми підтримуємо рішення РНБО, направлене на захист України – Порошенко про санкції щодо каналів Медведчука

"Безмежно люблю": Петро Порошенко зворушливо привітав дружину з Днем народження

У Печерському суді злякались санкцій США – Яхно

Печерський райсуд переконує, що справи щодо Порошенка та Байдена не порушували – адвокат спростовує слова суду